2752
2734
عنوان

هرکی حس میکنه افسرگی داره و بی حولست و دلشکسته و .... بیاد همو درک کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 49 پست

بچه ها ایشالا مشکل همتون حل شه و دلاتون شاد شه.برای هم بیاین دعا کنیم اینجوری حاجتروا میشیم ارامش میگیریم.ببخشید اگه ناراحتتون کردم.حلال کنید

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
من برم یکساعت دیگه باید پاشم برای دخترم شیر بگیرم توروخدا منو خیلی دعا کنید 

برو گلم برات صلوات فرستادم مشکلت حل شه توام برا من دعا کن مشکلاتم حل شه گلی

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امشب ساعت ۲/۲۵صبحگاهان

قمر به دور خانه کعبه میچرخد و آسمان برنگ دریا می شود

ظاهرا تکرارنمیشود مگر هر ۱۱۰۰سال یک مرتبه و دعا مستجاب میشود تا طلوع فجر بر هر اندوهگینی و غمناکی و مبتلا از دست ندهد این شب را...

این دعا را بخوانید و سپس بفرستید:

(اللهم یا فارج الهم و یا کا شف الغم فرج همی وقلة حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یا رب العالمین)

رسول خدا صل الله علیه واله وسلم فرموند:

♻ هرکس مردم را خبر کند به این دعای فرج هم وغم وگرفتاری اوکم میشود♻

التماس دعا🙏

2731