2752
2734
عنوان

هرکی حس میکنه افسرگی داره و بی حولست و دلشکسته و .... بیاد همو درک کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 49 پست
منم که رسما افسردگی دارم و تحت نظر روانپزشکم و دارو میخورم ولی الان حالم خوبه

ایشالا حالت خوب شه عزیزم

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مشکلم فقط به خودم مربوطه .... دارم دیونه میشم.کاش خدا کمکم کنه خودم که از خودم ناانید و خسته ام ...

منم شوهرم خوبه خودم یسری اخلاقای گند دارم که خیلی بده راشت میگی درک میکنم

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

تورو خدا با دلهای پاکتون برای ارامشم دعا کنید خیلی داغونم  من الان باید شاد باشم خدا اینقدر بهم لطف داشته ولی دچار یه احساس اشتباهی شدم بدیش اینه که خودمم میدونم اشتباهه ولی باز دوست دارم خودمو ناراحت کنم

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2731
بچه ها ملیکا دختر بچه دردیده شده توی مشهد داخل اصفهان  پیدا شده و سالم رسیده دست مادرش  ...

خداروشکر

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
من از دنيا فقط يه شوهر خوب ميخواستم كه خدا بهم نداد.بدترينشو داد بدترين . جرا اين مرد نمي ميره

ای وای عزیزم چقدر بد .... متاسفم

من از دنيا فقط يه شوهر خوب ميخواستم كه خدا بهم نداد.بدترينشو داد بدترين . جرا اين مرد نمي ميره

انشالله هر چه زودتر روی خوش زندگی دو میببنی

برای حاجتم یه صلوات میفرستین لطفا اتشالله حاجا روا بشین 

من شوهرم خیلی مهربونه فقط خیلی شلخته است و این اعصابمو ضعیف میکنه بعداینکه از کارش متنفره یه سره غر میزنه من دختر شادی بودم حالا شدم یه زن افسرده 

منم خدا را شکر مشکلهای بزرگی ندارم اما داغونم یه بغضی دارم که دلیلشو نمیدونم خیلی دارم سعی میکنم از زندگیم لذت ببرم ولی واقعا نمیشه نمیدونم چه مرگمه .از همه چی خسته ام انگار   

*** الیس الله بکاف عبده***

عزیزم غصه نخور

2706