2733
2739
عنوان

جاری حسود

4745 بازدید | 47 پست

سلام خانوما من با جاريم تو یه ساختمون زندگی میکنیم از همون اوایل ازدواجم مدام به من حسودی میکرد و سر من با مادر شوهرم اینا دعوا میکرد که شما اونو بیشتراز من ميخوايين درصورتی که اینجوری نبود همشم بامن قهربود یه مدت خوب میشد کلا اخلاقش همینجوری الکی بی بهونه قهرميکنه و خیلی داستانا درست کرده که نمیتونم همشو بگم آخرین موردش این بوده که بچه اش اومد من دخترمنو زد منم بهش گفتم بروخونتون مامانت صدات میکنه حالا اینو سوژه کرده که تو سر بچه ام داد زدي کلا به دروغگویی معروفه کسی ازش دل خوشی نداره به نطرتون من باهاش چیکار کنم 

از کجا مطمینی بهت حسودی میکنه؟ 😟من همیشه باادمایی که فک میکنن بقیه بهشون حسودی میکنن مشکل داشتم😐

البته جسارت نباشه ها استارتر عزیز 🙈

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون آنقدر پرروعه که همیشه به روم آورده اینو من نمی گم مادر شوهرم میگه که مثلا گفته چرا برافلاني اینجوری کردین برا من نميکنين چرا به اون احترام ميزارین به من نه 

از کجا مطمینی بهت حسودی میکنه؟ 😟من همیشه باادمایی که فک میکنن بقیه بهشون حسودی میکنن مشکل داشتم😐 ...

حسودان خود را نمایان میکنند در رفتار و گفتار   

فقط کافیه چیزی بخری یا مسافرتی بری تا واکنش رو ببینی و بفهمی حسود کیه 

2738
دیروز رفته بودم بیرون در راه پله بازبود یکی از  گلدوناي منو انداخته بود رو زمین گفته کارکلاغه&n ...

چه بامزه 

ببخشید خنده ام گرفت عین بچه ها

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
حسودان خود را نمایان میکنند در رفتار و گفتار     فقط کافیه چیزی بخری یا مسافرتی بری تا و ...

کاش به منم۴نفر حسودی میکردن تجربه داشتم لااقل  😆😆😆😆

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
استارتر عزیز تا فرق نزارن که ادم نمیگه تمام اختلاف جاریا به خاطره خانواده شوهره خانواده شوهر منم همی ...

نه خدا شاهده اینجوری نیست اتفاقا به خاطر این اخلاقش حسابی مادرشوهذم اینا بهش بها میدن یه جوری ازش میترسن اما اون قانع نیست