2733
2739
عنوان

جاری حسود

| مشاهده متن کامل بحث + 4745 بازدید | 47 پست
من کاریش ندارم یا تو خونه با بچه ام یا ميرم بیرون اونه که تا يه چیزی میشه پای منو وسط می کشه مثلا دو ...

جای تو بودم با بزرگواری خودم بهش میفهموندم رفتارش اشتباهه

و بین ما دوتا فرقی نیس

هردومون عروسشونیم

دلم براش سوخت

طفلکی شاید واقعا بقول دوستمون تحت فشاره

از در دوستی وارد شو باهاش

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو این سالها زندگیرمشترک به این نتیجه رسیدم که اگه به موقع حرفمون رو بزنیم ولی با احترام ولی بزنیم هی تو خودمون نریزیم اصلا دیگران به نظرمون نمیان،هی خودخوری نمیکنیم شما هم اصلا ادم حسابش نکن اینقدر حسودی کنه که بمیره ،تو زندگی خودت رو بکن عزیزم

2728

من عذر میخوام ولی حدس میزنم رفتار مادرشوهرت  داره آزارش میده

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
جای تو بودم با بزرگواری خودم بهش میفهموندم رفتارش اشتباهه و بین ما دوتا فرقی نیس هردومون عروسشونیم ...

بارها بهش مهربونی کردم حتی همو بوسیدیم اما آخرش تا دیوونه میشه همه چيزوفراموش ميکنه

2740
 حالا بخاطر نظریه من بوگو مجردی .... یه نظریه دیگه     هرکی حسود نداره خودش حسود ...

آلای بدجنس خخخخخخخخخ 

اصن منم حسوددارم خدارو چه دیدی والاااااا. 😆😆😀😀😀

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
از کجا مطمینی بهت حسودی میکنه؟ 😟من همیشه باادمایی که فک میکنن بقیه بهشون حسودی میکنن مشکل داشتم😐 ...

اخه همیشه جاری اول به جاری دوم حسادت میکنه هههه

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
اخه همیشه جاری اول به جاری دوم حسادت میکنه هههه

هیچی قطعی نیس خواهرجان🤗

منم جاری دومم پس جارین حسادت میکنه؟ فک نکنم😆

ازمن سرتره موشالا. 😉

نمیتونم اصلا اينجارو تازه خریدیم نشدنيه

زهرا جان منم خونم رو نصف قیمت دادم اما خودمو رها کردم رهااااااااااااااا   .....من جاری خود شیرین و  خواهر شوهر و مادرشوهر نفسمو بریده بودن بیخیال خونه شدم هیچی ارامش نمیشه بخدا کم کم  داشتم شبیه اونا میشدم   

زهرا جان منم خونم رو نصف قیمت دادم اما خودمو رها کردم رهااااااااااااااا   .....من جاری خود شی ...

خوش بحالت من به این نتیجه رسیدم برم تو چادر زندگی کنم اما پیش این نباشم اما نمیشه  شوهرم قبول نمیکنه 

هیچی قطعی نیس خواهرجان🤗 منم جاری دومم پس جارین حسادت میکنه؟ فک نکنم😆 ازمن سرتره موشالا. 😉

خدایی لایک داری

خیلی متواضعی

جاری های من خیلییییییی خیلیییییییییی سطحشون از من پایین ترن...واقعا دلم میسوزه بخاطر زندگیاشون، ولی با اینحال بازم راجب من میگن من حسادت میکنم بهشون  

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس