2733
2739
عنوان

جاری حسود

| مشاهده متن کامل بحث + 4745 بازدید | 47 پست
دیروز رفته بودم بیرون در راه پله بازبود یکی از  گلدوناي منو انداخته بود رو زمین گفته کارکلاغه&n ...

مطمیمی جاریت انسانه بالغی هس اصن؟ 😒😒😒😒

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

جاری من در ظاهر خیلی خیری خوبه باهام اما تا بفهمه منو شوهرم رفتیم مسافرت یا بیرون با جنگ‌و دعوا از شوهرش میخواد که اونام برن یا مثلا کافیه ببینه من چیز جدید خریدم فرداش میره میخره 

آخه این انصافه؟ حالا که پر از حرفیم دیگه زنگ انشا نداریم 😖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
استارتر عزیز تا فرق نزارن که ادم نمیگه تمام اختلاف جاریا به خاطره خانواده شوهره خانواده شوهر منم همی ...

درسته فرق میزارن ولی بهونه ای نباید باشه برای حسودی به نظر من اگه شوهر آدم خوب باشه خونواده ی شوهر و کاراشون بی اهمیت میشه.البته یه کم حرص خوردن داره ولی بعدش فراموش میشه

2740
از کجا مطمینی بهت حسودی میکنه؟ 😟من همیشه باادمایی که فک میکنن بقیه بهشون حسودی میکنن مشکل داشتم😐 ...

آخ گفتی. از وقتی میام نی نی سایت منم فکر میکنم وقتی حوصله کسی رو نداشته باشم حتما طرف فکر میکنه حسودی میکنم. 

مطمیمی جاریت انسانه بالغی هس اصن؟ 😒😒😒😒

میگم که باهمه مشکل داره حرفم بهش میزنن که کارت اشتباهه سری میزنه زیر گریه...30سالشه اما همه به چشم بچه بهش نگا ميکنن

آخ گفتی. از وقتی میام نی نی سایت منم فکر میکنم وقتی حوصله کسی رو نداشته باشم حتما طرف فکر میکنه حسود ...

😑😑😑😑

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
میگم که باهمه مشکل داره حرفم بهش میزنن که کارت اشتباهه سری میزنه زیر گریه...30سالشه اما همه به چشم ب ...

بچه زدن نداره که خواهرمن😆

ولش کن  بابا😋

میگم که باهمه مشکل داره حرفم بهش میزنن که کارت اشتباهه سری میزنه زیر گریه...30سالشه اما همه به چشم ب ...

شاید خیلی تحت فشاره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
مجردها مورد حسادت قرا نمیگیرند    

من که مجرد نیستم آلا جان. 🙄

من کاریش ندارم یا تو خونه با بچه ام یا ميرم بیرون اونه که تا يه چیزی میشه پای منو وسط می کشه مثلا دوماه پیش بچه من مریض شده بود یه شب موندم خونه مادر شوهرم سراین یه دعوایی راه انداخت که چرا به من رسیدگی نميکنين

2706