2733
2764
عنوان

جواب این پسره رو چی باید بدیم

102 بازدید | 8 پست

دوستم باهاش رل بود بعد یکی از دوستامونو فرستاد که بهش بگه دلم برات تنگ شده و فلان

فقط الان نگید کارش اشتباه بود که خودمم پارش کزدم وقتی فهمیدم

توروخدا بگید الان جوابشو چی بده اومد به دوستم پیام داد که تو انقدر پیگیر مایی چرا همش یه واسطه میفرستی و خودت نمیای پیام بدی

بگید لطفا ضروریه

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

خب حرف حق جوابی نداره

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ باید بپذیرم دختر بودنم رو! چاره ای جز این نیست:) کاش بشه یه روز همینجا با خوشحالی بگم بالاخره با جنسیتم کنار اومدم🩵🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تو جنبه نداری خودم پیام بدم بهت منم واس دل خودم برای اینکه اروم بگیرم واسطه میفرستم گرچه ارزش نداری و بی لیاقتی و یکمم سلیطه بازی دراره و دعوا کنه تا پسره لال شه بعدم خدافظ