2777
2789

لایک

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
2804
میخای گرون بشه؟

آره میخوام‌بفروشم سه تا النگو دارم الان شوهرم لازمش داره گفتم عجله نکن گرونتر میشه گفت باشه ماه آینده میفروشیم برای کاری میخواد گیر هست

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
هفته پیش سه وسیصد ونود‌بود

دوست داری گرون بشه؟ کاش گرون نشه بتونم باز بخریم گرونتر شه که خوابشم نمیشه دید

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2805
آره میخوام‌بفروشم سه تا النگو دارم الان شوهرم لازمش داره گفتم عجله نکن گرونتر میشه گفت باشه ماه آیند ...

پس برای همونه ک  هیچوقت گرونیا درست نمیشه.

خدا مونده دعای کیو مستجاب کنه

یکی میگه ارزون بشه

یکی برای سودش میگه گرون بشه.

لایک نکن خیرشو ببینی