2733
2764
عنوان

خواب برهنه بودن.. بسم الله😐 بیاید

160 بازدید | 8 پست

مادرم خواب دیده خواهرم خونه دوستشه و برهنه هست ، معذرت میخوام پایین تنه اش برهنه است😐 ب نظر شما معنی این خواب چیه؟ استرس داریم همه

خوابو هرجور تعبیر کنی همون میشه پس تعبیر بد نکنین

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:)  ی صلوات میفرستی به حاجتم برسم؟ مرسی❤️دوست عزیزم ایام محرمه و من حاجت دار دعا کن به حاجتم برسم ، هروقت خاستی بگو منم دعات کنم       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم.  اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2768

لابد مامانت هم رفته به کل خاندانتون این خوابو گفته

میگن خواب بد رو واسه کسی تعریف نکنی بهتره

دختر کوروش بزرگ      استقلالی دو آتیشه      فوتبالی سرسخت      فمینیست هستم اگه بخوای خانوما رو بی ارزش بدونی فکتو میارم پایین  مگه تویی که مردی چیت از یه زن باارزش تره؟