2777
2789
عنوان

به نظرتون کراشم روم کراشهه؟؟؟

267 بازدید | 32 پست

رفیق خیلی صمیمی داداشمه بچه تر که بودیم خیلیییی در ارتباط بودیم یعنی هر هفته بودیم خونه هم رفت امد خانوادگی داشتیم ولی یه مدت به خاطر کار پدرش رفتن از شهر ما و دیگه ندیدمش بعدد چندین سال که اومدن مارو شام دعوت کرده بودن خونشون و از اون به بعد اخرین جمعه هرماه دور هم هستیم یا اونا میان خونمون یا ما میریم... 

الیته یادمه یکی دوسال پیش هم تو اینستا بهم رکوئست فالو داد منم قبول کردم و فالو می کنیم همو

به استوری هاش هیچوقت واکنش نشون ندادم حتی تولدش ولب تولد خودم فروردین بود فقط به تبریک خشک و خالی گفت ، اینم بگم فالووینگ هاش خیلی کمه و تنها دختری که دیدم خودمو خواهراش و چندتا فامیلاش بودن 

اما از وقتی که همو دیدیم  دوباره تقریبا اخلاقش خیبی گرم شد باهام 

مثلا فهمید لپ تاپم خراب شد خودش اومد دم در خونمون برد خونه درست کرد بعد اومد تحویل داد بهم😂

یه موقع هایی که همه درحال حرف زدنیم یهو نگاش میکنم میبینم داره نگام میکنه بعد سریع روشو اون ور میکنه  

اخه ضاااااایع😂😂😂💔💔💔

روز بازی رئال مادرید من از خودم یه عکس گذاشتم که پشت سرم تلوزیون معلوم بود البته خیلی خیلی کم و ناواضح بعد ریپ زد استوریمو گفت بازی چند چند شد 😂😐

تیر نهایی هم امروز زد🤣یه عکس از بچگی هام گذاشته بودم استوریم که داشتم تو دشت شقایق میدویدم ریپ رد گفت برهنه تا کجا دویدی که این همه گل روییده است

چی بگم؟ کراشه روم اصن؟؟ 

۲۰ سالمه اونم نمیدونم دقیق یا ۲۱ عه یا ۲۴

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

وای الهی چ باحال دلم خواست برگردم ب6سال پیش وقتی شوهرم برای اولین بار تو دانشگاه دیدم نشسته بود و زیر چشمی نگا کرد بعد استاد گف بچه ها یکیتون پاشه کولر روشن کنه منم پاشدم یهو دوییدم خودش روشن گف شما چرا 

کلا اروممم ولی تو تاپیکم بخوای سر ب سرم بزاری میشورم میزارمت کنار
2804
وای الهی چ باحال دلم خواست برگردم ب6سال پیش وقتی شوهرم برای اولین بار تو دانشگاه دیدم نشسته بود و زی ...

الهی عزیزم عشقتون ابدی❤😍🌸

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

اره ولی اگه شرایطشو نداره بيخودی خودتو درگیر احساس نکن

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
2805
خدایا یکی از ابنا پلیزز  مبارکه دیگهههه

وای من از ذوق نمیدونم چی بگم چرا دارم میلرزم یا خدا این عشقه؟؟؟ 

اره ولی اگه شرایطشو نداره بيخودی خودتو درگیر احساس نکن

شرایط چی؟ مالی خوبه اخلاقی که عالی دانشجو هم هست سوپرمارکت داره 

قیافشم که نگم😅🥺

2801