2737
2734
عنوان

بی بی چک

616 بازدید | 42 پست

سلام.ایا خط دوم بی بی چک وقتی هالش معلومه اما سفیده یعنی خیلیییی کمرنگه یعنی مثبت یا منفی؟ممنون از جوابتون

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

دوتا بی بی چک با مارکا ی مختلف گذاشتم هردو هاله خیییلی کمرنگ افتاد

خدایا ممنونم ازت که بعد چن ماه،تو دلم نی نی گذاشتی...توکه اینقد مهربونی،انتظار همه ی مادرارو تموم کن و مثل من خوشحالشون کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکسشو بذارید ببینیم چجوریه مال من کمرنگ نبود ولی فکر کنم اگر خط حتی کمرنگ هم که باشه یعنی باردارید

ممنون.اما به هیچ وجه تو عکس مشخص نیست.یعنی زیر نورم بزور هاله سفیدشو فقط میبینم.نمیدونم چیه

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
2740
ممنون.اما به هیچ وجه تو عکس مشخص نیست.یعنی زیر نورم بزور هاله سفیدشو فقط میبینم.نمیدونم چیه

اگر خیلی کمرنگه که شاید فکر کردی هاله انداخته

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
اگه خیییلی هاله کمم باشه مثبته مبارکتون باشه

مهرانا جان اصلا صورتی کمرنگم نیست.شاید اصلا خطا چشممه.انقدر نا معلومه.بنظر شما بازم ممکنه مثبت باشه؟مارکشم وندفوو

مهرانا جان اصلا صورتی کمرنگم نیست.شاید اصلا خطا چشممه.انقدر نا معلومه.بنظر شما بازم ممکنه مثبت باشه؟ ...

یعنی هیچی معلوم نیست ؟ خب یک مارک دیگه بذار

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
2706