2733
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 42 پست
اگر کمرنگم باشه یعنی بارداری شنیدم میزان رنگش بستگی به سن حاملگی داره شاید به معنی اینه که تازه مثب ...

بنظر شما خط سفید که بزور معلوم ممکنه مثبت باشه؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سیکلم منظم نیست ولی طبق شمارش هرماهم سیکلام تقریبا 35 روزه س .الان دو روز عقب انداختم شایدم یک رو ...

یعنی خط صورتی انداخت؟پس حتما بارداری.فردا برو ازمایشگاه بنظر من.التماس دعا دارم

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

اره خیلیم عجیب اول تست زدم دیدم خطی دیده نشد انداختمش اونور دستاشمو شستم اومدم بندازمش سطل اشغال دیدم خط صورتی ظاهر شده .خیلی عجیب بود 5 ساعت بعدم دوباره تست زدم بعد دو دیقه مثبت ظاهر شد .ان شاالله هم من هم شما باردار باشیم .جند وفته اقدامی؟ علایمت جیه؟ من خیلی علایم دارم این ماه

2731
اره خیلیم عجیب اول تست زدم دیدم خطی دیده نشد انداختمش اونور دستاشمو شستم اومدم بندازمش سطل اشغال دید ...

واقعا خوشبحالت.برام دعا کن.یکی دو ماهه اقدامم.علایمم فقط هموناست که گقتم.اما سینه هام دردناک نیست.که همه میگن.تو چی؟

من این ماهه سوم اقدامم بود .من سینه هام در حد پریودی درد دارن ولی نه وحشتناک .ولی باد کرده و نوکش تیره تر شده رگهاشم ابی رنگ شده مشخصه. این ماه علایم زیادی داستم.تو چشمام لکه خونی دیده میشد . کم اشتهایی کم خوابی. ده روزه که دلدردم دارم البته بعد از ابنکه جفت پا یکی اومد تو کمرم ازون روز دلدردم تا امروز که حس میکنم هرلحظه میخام پریود شم

[QUOTE=44296519]عزیزم وندفو خیلی دقیقه! از کجا خریدی؟ من چند تا داروخونه رفتم نداشتن[/QUOT

اصفهانم عزیزم.حتی خط دوم سفید باشه بازم مثبت بنظر شما!!!؟

بنظر شما خط سفید که بزور معلوم ممکنه مثبت باشه؟

نمیدونم عزیزم ولی فکر کنم به معنی مثبت باشه حالا شاید تازه مثبت شده و برا همین کمرنگه

برا اینکه خیالت راحت بشه برو ازمایش خون بده انشالله که مثبت باشه و زودی نینی دار شی

نمیدونم عزیزم ولی فکر کنم به معنی مثبت باشه حالا شاید تازه مثبت شده و برا همین کمرنگه برا اینکه خیا ...

مرسی گلم