2733
2764
عنوان

تاپ سواپ وهمستر

4 بازدید | 23 پست

به نظرتون واقعیه پولی هم میادتوحسابمون نقدی برداشت کنیم پول مجازی که به هیچ دردی نمیخوره 

واینکه انسان این همه کارمیکنه عرق میریزه درحدبخورنمیری حقوق میگیره بعدباگوشی یه دکمه میزنی پول بده آخه شک دارم آخه

بعدش چه سودی واسه کسی که ساخته اینوداره؟؟؟

هرچی باشه منفعتی نداشته باشه صددردصداین برنامرونمیساختن؟؟؟؟؟

خیلی مسخره نیست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از دیروز مدام دارم اینو می‌شنوم والا با کسی مشورت کردم منو منع کرد

ولی دیشب تو یه کانال تلگرامی مربوط به آموزش و پرورش که البته معتبر هم هست دیدم بازم دارم وسوسه میشم😂😂😂

حتی یه خانمی که بهش اعتماد دارم هم گفت ما داریم انجام میدیم ولی من باز مردد هستم

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
آره انگارهمه درگیراین برنامه چرت شدن😂اینقدربدبخت شدیم که به این چیزاامیدداریم😂😂

زندگی هامون سخت شده درآمدها کمه برای همین وسوسه میشیم😂😂

از دیروز مدام دارم اینو می‌شنوم والا با کسی مشورت کردم منو منع کرد ولی دیشب تو یه کانال تلگرامی مرب ...

منم اعتقادنداشتم یکی بهم معرفی کردگفت بزن گفتم اگرپول میخوادازم من ندارم گفت نه پول نمیگیره ازت منم عشقی میزنم😂

ببین چقدربدبخت شدیم که به این چیزاامیدداریم

آره انگارهمه درگیراین برنامه چرت شدن😂اینقدربدبخت شدیم که به این چیزاامیدداریم😂😂

منن دقیقاااااا😂😂بخدا خیلی مشکوکه ولی بازم دلم‌میخواد انجامش بدم ولی حوصله دردسر ندارم پس بیخیالش میشم 

زندگی هامون سخت شده درآمدها کمه برای همین وسوسه میشیم😂😂

آره واقعاالان هرچیزیوکه درقدیم مفتی میدادن الان هی کم کم قطع میکنن ووضع فاجعه باره جوری شدیم آرزومونه به گذشته برگردیم ولی به آینده نریم

باید چکار کنی

بازی هست میگن رایگان ممکن بعدها تو صرافی واقعی فهرست بشن مربوط ب همون بحث ارزهای دیجیتال 

مدام باید سکه جمع کنی در نهایت اگه لیست بشه تو صرافی بفروشی

منن دقیقاااااا😂😂بخدا خیلی مشکوکه ولی بازم دلم‌میخواد انجامش بدم ولی حوصله دردسر ندارم پس بیخیالش م ...

والابعضی وقتافکرمیکنم پول به حسابمونم واریزشه بعدهاازحسابمون پول برداشت کنن خیلی ترسناکه😖

2706