2777
2789
عنوان

کیا اتاق بچه هاشون کاغذ دیواری

107 بازدید | 10 پست

راضی هستین می‌خوام اتاق نوزاد درست کنم می‌خوام کاغذ دیواری کنم بکنم؟

کف سرامیک دیوارم تازه رنگ شده 

قبل بارداری خونم رنگ کردم ترمیز کردم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

بعد یه مدت حوصله سر بر میشه

کاغذ دیواری نکن

بجاش براش دکور بزن

برچسب دیواری بزن ک بعد یه مدت عوضش کنی 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... ! رویاهای خودتان را بسازید درغیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رویاهایش به کارخواهدگرفت-
2803

بنظرم بزار به دنیا بیاد به هر کارتونی علاقه داشت بزن ، مثلاً یک بچه باب اسفنجی رو عاشقشه ، کل دیوار از بالا تا پایین یکی بزرگ زده ، باب یا دختر من پرنسس دوست داره زدم ، اگر خواستی کاغذ دیواری کنی گل‌بهی ملایم یا کرم اینا ببین چی به اتاق میاد

2804

برای اتاق بچه کاغذ دیواری خوبه البته خلوت باشه با رنگهای روشن،اتاق بچه های من دوتا دیوارش کاغذ دیواریه دوتاش رنگه،اونی که رنگه نابود شده از بس چیز میز پرت کردن. و رنگ ریخته،اما دیوار کاغذ دیواری سالمتره،البته قابل شستشو و جنس خوب بگیر

برای اتاق بچه کاغذ دیواری خوبه البته خلوت باشه با رنگهای روشن،اتاق بچه های من دوتا دیوارش کاغذ دیوار ...

حالا من دوست دارم کاغذ دیواری شلوغ بزنم چون دوتا از دیوارشم پنجره داره دوتاش خالی کاغذ کنم دوتاش پرده 

یا کامل کاغذ کنم پرده زیرا بزنم نمی‌دونم 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست