2777
2789
عنوان

تجربه افسردگی شددیدددد 🤐

225 بازدید | 55 پست

کسی هست تجربه افسردگی حاد داشته باشه و درمان شده؟

راهکارش چی بود؟

با هیچی خوشحال نمیشم !

شرایط رفتن پیش روانشناس و روانپزشک رو ندارم چون خانوادم این چیزارو قبول ندارن نمیزارن..

لطفا راهکار بدید .

من شوهرم ب دشت افسرده است یه مرده متحرکه الانم رفتم شهر خودمون میگه دلیل مریض ام تویی دوست ندارم باید جدا شیم با اینکه یه دختر داریم و احتمالا باردار باشم. دنبال درمان نیست اصلن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804

ببین این افسردگی ها با این حرف و حدیث ها تموم نمیشه، ولی عین قرص، هر روز ساعت مشخصی بیدار شو و الان که هوا گرمه، صبح زودتر. حتما نیم ساعت پیاده روی و حتما صبحونه خوب.. بتونی روتین و نگه داری، ویتامین دی هم بخوری، تا حدودی از ته چاه میایی وسط ها... 

نسبت به پیاده روی ات متعهد باش فکر کن قرصه و نباید ترک بشه

میگم صبح بری که روزت بهتر بشه. عصرم می تونی بری ولی انرژی روزت مهمه

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

شدید یا شدید نبودنش رو نمیدونم 

ولی یه مدتی بله داشتم 

سوالی باشه در خدمتم

دبیر ادبیات آینده هستم 😍💗 شاعرتونم🥹✨غزل سرا🌱 برای کنکورم یه صلوات مهمونم نمیکنی؟!♥️🫂 دختر مهربون و قویی هستم و روحیه مستقلی دارم :) توی زمینه شعر و کتاب و رمان میتونم کماکان کمکتون کنم 🕊️🌱

من افسردگی داشتم قرص برام تجویز شد الان بدک نیستم حالم بهتره  من چیزی که خوشحالم میکنه بیرون ...

گفتم شرایطشو ندارم 

بنظرت چیکار کنم؟

خود داروخانه بگم یه قرص افسردگی میخوام میدن بنظرت؟

من با بیرون رفتنم شاد نمیشم

رانندگی ک عشق من بود ،دیگ پشت ماشینم بشینم شاد نیستم😔

2805
گفتم شرایطشو ندارم  بنظرت چیکار کنم؟ خود داروخانه بگم یه قرص افسردگی میخوام میدن بنظرت؟ من ب ...

دکتر اسنپ هم هست. اگر با خوردن دوا اکی هستی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
شدید یا شدید نبودنش رو نمیدونم  ولی یه مدتی بله داشتم  سوالی باشه در خدمتم

عزیزم میشه بفرمایید چه کار کردید؟

بجز قرص کاری هم کردید؟

من شرایط رفتن روانپزشک ندارم چون خانوادم قبول ندارم

با هیچیم خوشحال نمیشم

2801