2733
2764
عنوان

تجربه افسردگی شددیدددد 🤐

218 بازدید | 55 پست

کسی هست تجربه افسردگی حاد داشته باشه و درمان شده؟

راهکارش چی بود؟

با هیچی خوشحال نمیشم !

شرایط رفتن پیش روانشناس و روانپزشک رو ندارم چون خانوادم این چیزارو قبول ندارن نمیزارن..

لطفا راهکار بدید .

من شوهرم ب دشت افسرده است یه مرده متحرکه الانم رفتم شهر خودمون میگه دلیل مریض ام تویی دوست ندارم باید جدا شیم با اینکه یه دختر داریم و احتمالا باردار باشم. دنبال درمان نیست اصلن 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

ببین این افسردگی ها با این حرف و حدیث ها تموم نمیشه، ولی عین قرص، هر روز ساعت مشخصی بیدار شو و الان که هوا گرمه، صبح زودتر. حتما نیم ساعت پیاده روی و حتما صبحونه خوب.. بتونی روتین و نگه داری، ویتامین دی هم بخوری، تا حدودی از ته چاه میایی وسط ها... 

نسبت به پیاده روی ات متعهد باش فکر کن قرصه و نباید ترک بشه

میگم صبح بری که روزت بهتر بشه. عصرم می تونی بری ولی انرژی روزت مهمه

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

شدید یا شدید نبودنش رو نمیدونم 

ولی یه مدتی بله داشتم 

سوالی باشه در خدمتم

دبیر ادبیات آینده هستم 😍❤️🥹 شاعرتونم 💙 غزل سرا ✨💛 من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین!
من افسردگی داشتم قرص برام تجویز شد الان بدک نیستم حالم بهتره  من چیزی که خوشحالم میکنه بیرون ...

گفتم شرایطشو ندارم 

بنظرت چیکار کنم؟

خود داروخانه بگم یه قرص افسردگی میخوام میدن بنظرت؟

من با بیرون رفتنم شاد نمیشم

رانندگی ک عشق من بود ،دیگ پشت ماشینم بشینم شاد نیستم😔

گفتم شرایطشو ندارم  بنظرت چیکار کنم؟ خود داروخانه بگم یه قرص افسردگی میخوام میدن بنظرت؟ من ب ...

دکتر اسنپ هم هست. اگر با خوردن دوا اکی هستی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
شدید یا شدید نبودنش رو نمیدونم  ولی یه مدتی بله داشتم  سوالی باشه در خدمتم

عزیزم میشه بفرمایید چه کار کردید؟

بجز قرص کاری هم کردید؟

من شرایط رفتن روانپزشک ندارم چون خانوادم قبول ندارم

با هیچیم خوشحال نمیشم

2706