2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم از ساعت ۴خوندم همین الان تموم شد.خواستم ازت تشکر کنم هم برای معرفی سایت هم معرفی داستان.جالب ب ...

خواهش میکنم میتونید توی کانال تلگرامشونم عضو بشین اقای جهرمی مینویسن و الان دارن ب عنوان کتاب درش میارن

همشون واقعی هستن البته فکر کنم باااسم مستعارن ک افراده امنیت و اطلاعات باید مخفی باشن کلا

کف خیابونم بخونید بینظیره

صد قسمته

من ک خون گریه کردم باهاش با قسمت اخرش

عزیزم از ساعت ۴خوندم همین الان تموم شد.خواستم ازت تشکر کنم هم برای معرفی سایت هم معرفی داستان.جالب ب ...

من دیوونه شدم‌راجع ب اینکه چقدر  ماها اطلاعتمون کمه واقعا

و هیچی نمیدونیم راجع ب اتفاقاتی ک دار۶ میوفته و فقط چشمهامونو میبندیم دهن وا میکنیم و قضاووووت و قضاااوت

من دیوونه شدم‌راجع ب اینکه چقدر  ماها اطلاعتمون کمه واقعا و هیچی نمیدونیم راجع ب اتفاقاتی ک دا ...

دقیقا منم بهمین فکر میکردم.یاد پبجهای اینستا افتادم که هرروز هم دارن زیادتر میشن و واقعا اعتقاداتمون رو چقدر برنامه ریزی شده دارن به چالش میکشند.یا تجزیه طلبی قوم های ایرانی

خواهش میکنم میتونید توی کانال تلگرامشونم عضو بشین اقای جهرمی مینویسن و الان دارن ب عنوان کتاب درش می ...

عزیزم اکر لینک تلگرامشونو بشه بفرستید ممنون میشم.چه جالب برای منم سوال شده بود واقعیه یا نه؟

چشم حتما میخونم و باز هم ممنونم ازت دوست گلم🙏🙏🌼🌼🌼🌼🌼

دقیقا منم بهمین فکر میکردم.یاد پبجهای اینستا افتادم که هرروز هم دارن زیادتر میشن و واقعا اعتقاداتمون ...

اره هدینا

مثلا تو همون سایت ی داستان هست بنام تب مژگان راجع ب بهاییت هست اینکه ی خانمی رو ترور بیولوژیک میکنن و چ بلاهایی سره بچه هاش میارن

من خیلی خیلی حالم بد شد باحوندنشون

و چندین روز داغون بودم

هربارم ک میخونم باز فکرم مشغول میشه دوباره

و فقط میگم خدایا چقدر همه چی و بابرنامه ریزی دارن پیش میبرن

و فقط میگم خدایا این تویی ک دینمون و خودمونو داری حفظ میکنی

ان شاللله زودتر اقا ظهور کنه ک بد شرایطی شده

کاش مردم بدونن و اینهارو بخونن و فکرشون باز بشه و اگاه بشن 

عزیزم اکر لینک تلگرامشونو بشه بفرستید ممنون میشم.چه جالب برای منم سوال شده بود واقعیه یا نه؟ چشم حت ...

اره واقعیه

من شک ندارم ک واقعی هست

چون من نمیگم کامل ولی خیلی ساعتها گذاشنم راجع ب این جور مسال تا مطمن بشم

و فهمیدم‌ک واقعا درستن و حساب شده

اقاهه یک اقای طلبه هستن

تلگ رام داشتم ولی حذف کردم ببین توی خود سایت ادرس تلگرامش نیست؟؟

یا توی گوگل سرچ کن محمدرضا حداد جهرمی 

میتد ادرس تلگر ام ش

اسم تل گرامشم یاداشت های ی طلبه هست

عزیزم اکر لینک تلگرامشونو بشه بفرستید ممنون میشم.چه جالب برای منم سوال شده بود واقعیه یا نه؟ چشم حت ...

هدینا

راستی آدرس کانالم اینه:
@mohamadrezahadadpour

فکر کنم اینه ادرس کانالش

الان رفتم‌تو وبلاگش دراوردم

امتحان کن ببین خودشه

2706