2737
2734
عنوان

بی بی چکم منفی شد

785 بازدید | 68 پست

من دوره هام ۲۷ روزه اس

امروز روز ۲۶ بود دوره ام بود صبح بی بی چک گذاشتم منفی شد  

سومین ماه اقدامیم

دیشبم خونابه قهوه ای دیدم در حد یه قطره  

اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم.....السلام علیک یا فاطمه الزهرا یابنت محمد (ص) یا غرت العین ارسول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ممکنه زود باشه برای بی بی چک؟

ولی حتی هاله ام نیوفتاد  

اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم.....السلام علیک یا فاطمه الزهرا یابنت محمد (ص) یا غرت العین ارسول
منم امروز صبح منفی شد ... لعنت به این انتظار طولانی

حدیثک جان شما کی باید پریود شین؟

2740
اقدام هام روز  ۸، ۱۳، ۱۴، ۱۸، ۲۴  دوره ام بود

سلام منم مثل شما هستم دقيقا دو روز مونده به پريم ميترسم پري بشم بخوره تو ذوقم😭😭از به لحاظ خوشحالم چون هيچ علامتي از پري ندارم چندين روزه همش سينه درد شديد دارم درد شكم اصلا ندارم  ميخواي جواب قطعي ببيني بذار روز پري بگذره بعد ازمايش بده انشالله به خواسه تون برسيد

هرگاه انساني انسان ديگري را به گناهي كه نكرده نسبت دهد نميرد تا خود به ان گناه مرتكب شود❤️❤️خدا جونم ارزومو بر اورده كن 🙏🏻
تا یکسال وقت داری

من ۳۳ سالمه دیگه صدای همه دراومده  

این چه وضعه اقدامه! 

دوره هات 26 روزه اس از روز 8 تا 18 یه شب درمیون اقدام کن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من هی میخوام بذارم هی میترسم از منفی شدنش فقط دارم خدا رو قسم میدم ک اینبار نا امیدم نکنه یا حداقل ...

منم دیشب ۳ خوابیدم گفتم خوبه فردا دیر بیدار میشم

صبح ۷ بیدار شدم هرچقدر خواستم خودمو بزنم به بیخیالی نشد

ایشالا که پریود نشین شما

همین ماه دامنتون شبز شه

سلام منم مثل شما هستم دقيقا دو روز مونده به پريم ميترسم پري بشم بخوره تو ذوقم😭😭از به لحاظ خو ...

خوبه هیچ علامتی ندارین

ایشالا که نی نی دارشین این ماه

من از چند روز پیش ترشحات سفید داشتم

و کمردرد اما دلدرد ندارم

اصلا انتظارش پدر ادمو در مياره فكرش ديوونه ميكنه ادمو 

هرگاه انساني انسان ديگري را به گناهي كه نكرده نسبت دهد نميرد تا خود به ان گناه مرتكب شود❤️❤️خدا جونم ارزومو بر اورده كن 🙏🏻
2706