2733
2734

مهندس نمی‌دونم چه فکری کرده با خودش ،خونه ۱۷۰متری آشپزخونش یه ذره 😔 تو مرحله ی گچ کاری هستیم تازه من فهمیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشپزخونه حتما باید بزرگ و نورگیر باشه به نظرم

ما پذیراییمون بزرگه ولی به نظرم هیچ کاربردی نداره کلا بیشتر تو اشپزخونه ایم از غذا خوردن گرفته تا نشستن و صحبت کردن😂

اگه میتونی یه کاریش بکن یام اینکه اگر اشپزخونت به بالکن راه داره یه اشپزخونه سرد اونجا درست کن

2731

خب گلم چند متره ؟؟؟

البته میتونی خودت ی مقدار از فضای پذیرایی بزاری روی آشپزخونه...ببین گلم حتما بده ی طراح داخلی برات طراحی کنه ....میتونی ی جزیره خوشکل ک ی میز غذا خوری هم بهش چسبیده باشه درست کنه برات ...نگران نباش ...هنوز میتونی درستش کنی ...فقط طراح داخلی خوب و کابینت کار عالی پیدا کن

اشپزخونه حتما باید بزرگ و نورگیر باشه به نظرم ما پذیراییمون بزرگه ولی به نظرم هیچ کاربردی نداره کلا ...

آشپزخونه مخفی دارم اونم کوچیکه ولی بخاطر کابینت ها میگم که کم میشه ،اگه گاز و لباسشویی و یخچال بیاد کابینتام خیلی کم میشه

آشپزخونه مخفی دارم اونم کوچیکه ولی بخاطر کابینت ها میگم که کم میشه ،اگه گاز و لباسشویی و یخچال بیاد ...

خب عزیزم اون گاز رو بزار تو اشپزخانه مخفی برای اشپزخانه اصلی هم یه روگازی بگیر هم شیک تره هم ابنکه زیرشو میتونی قشنگ کابینت کنی لباسشویی هم به نظرم اشپزخونه نزار خوب نمیشه مثلا اگه لاندری داری بزار اونجا یا اگه نداری بزار تو همون اشپزخونه مخفیت

2706