2733
2734
عنوان

کسایی ک رژیمن بیان بگم چ کنید ضعف نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 92 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر برات هزینه بره میتونی بیشتر تخم مرغ استفاده کنی. نه به هیچ عنوان اگر کسی یبوست میگیره .چون انر ...

من کتو رو به کارنیوور ترجیح میدم چون سبزیجات هم میشه خورد

میتونم بپرسم چرا سبزیجات حذف کردی؟ معدت حساسیت داشت به سبزیجات؟

اسی با نون جو یبوست نمیگیری؟

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بله میخورم ولی چون قبلا صبحانه رو خیلی میخوردم همه ش دلم نون میخواست و انگار معده م خالی بود  ...

نون لواش بدترین نون برا رژیم هست 

نون سنگک سبوس‌دار بخور 

نون جو 

نون تست پروتیین 

من کتو رو به کارنیوور ترجیح میدم چون سبزیجات هم میشه خورد میتونم بپرسم چرا سبزیجات حذف کردی؟ معدت ح ...

بدلیل وجود سم لاکتین...و التهاب اوره .چند درصد ویتامین داره که اونم جذب نمیشه و نمیزاره اون یزره گوشتی خوردی کامل جذب بدنت بشه

با این همه کود و سمی که میزنن به کربوهیدرات ها .واقعا خوردنش عاقلانه نیست

پوستت خیلی صاف و خوب میشه.امتحان کن 

من تحت نظر دکتر رژیم دارم صبحونه هام تقریبن مفصله اگه خوب نخوری تااخرشب احساس ضعف داری

صبحانه مفصل از نظر شما و من شاید متفاوت باشه

بروزترین علم تغذیه میگه صبحانه زیاد سطح انسولین خون میبره بالا و صددرصد تا شب ضعف میکنی

یکی صبحانه مفصل ۷کف دست نون میدونه با پنیر و گردو میخوره

من مثلا ۱دونه نون تست جو میدونم با یه خیار و گوجه و نصف گردو و ۳تا تخم مرغ ابپز که یکیش بازرده ۲تاش سفیده اس 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
خوب این رژیم‌ها قدیمی شدن الان دیگه میگن کربوهیدرات سم هست و تا اونجایی که میتونی مصرف نکن قند هم ...

عزیزم قدیم و جدید نداره همه چیز به اندازه ،نباید تو خوردن چیزی افراط کرد .نون یه چیزیه که در طول روز باید خرده بشه حتی شده یه کف دست ولی زیاده رویش سمه نه اینکه کلا سم باشه. 

اسی با نون جو یبوست نمیگیری؟

نه خوبم...قبلا ک رژیم میگرفتم یوقتا ک یبوست میگرفتم قبل ناهار و شام  نصف قاشق غذا خوری دانه چیا تو اب میریختم پف میکرد میخوردم خیلی خوبه دیگ یبوست نمیگیری 

همین الانم هروقت میرم بیرون میخرم با اینکه ذخیره دارم ولی حال استفاده شو ندارم😂😂

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
گشنه شدی بخور .همین اگه قرار بود چیزی بشه من الان هم چاق بودم هم فشار و نقرس داشتم

مثلا چه چیزهایی میخوری فقط تخم مرغ آب‌پز و گوشت هست یا حبوبات مثل لوبیاو عدس هم تو لیست رژیم هست

2706