2777
2789
عنوان

وایی از سگامیترسم

126 بازدید | 12 پست

امتحان دارم بابام کاردارع قربونش بشم🥰 مامانمم امروز نمیتونع باهام بیاد

باید تا ی مسیری رو پیاده برم یاتاکسی بگیرم اسنپم فکرنکنم باشع مسیردورررررم افتادم ۷بایداونجا باشم صدای سگا می یاد میترسم گاز بگیرن😣😟

اگه نترسی نمی گیرن

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
اگه نترسی نمی گیرن

یبار همین حرفو شوهرم ب من زد. من به شدت از حیوونا میترسم... به اعتبار خرف اون اومدم بی اهمیت از کنار سگ رد شم قشنگ پرید رو سرم با کیف زدم جیغ زدم چند نفر اومدن کمک کردن خدا رحم کرد دخترم پیشم نبود تنها بودم

2804
😂😂ارع بابا ای حرفا چیع سگه ها سگ

ما چند بار گزارش دادیم به شهرداری گفتن رسیدگی میکنیم ثلی انقدر تعدادشون زیاد شده ک جمع نمیشن... از پنجره نگاه میکنم گاهی میبینم شاید بیشتر از ۲٠ تا سگ گله ای دارن میرن یا تو سطل اشغالا میرن 

یبار همین حرفو شوهرم ب من زد. من به شدت از حیوونا میترسم... به اعتبار خرف اون اومدم بی اهمیت از کنار ...

من نمی ترسم و تا حالا نگرفتن. شما احتمالا یجور دیگه ترستو نشون دادی

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
ما چند بار گزارش دادیم به شهرداری گفتن رسیدگی میکنیم ثلی انقدر تعدادشون زیاد شده ک جمع نمیشن... از پ ...

ب این لعنتیانباید غذاداد ی عده نفهم گوششون بدهکار نیس البته الان تعداد آدمای نفهم کمتر شدع شکرخدا

2805
ب این لعنتیانباید غذاداد ی عده نفهم گوششون بدهکار نیس البته الان تعداد آدمای نفهم کمتر شدع شکرخدا

انقدر بهشون غذا دادن ک زاد و ولدشون زیاد شده. 🥲منکه اصلا جرئت ندارم پا تو کوچه بذارم...