2777
2789
عنوان

لعنت به شوهر بی عرضه من

373 بازدید | 13 پست

پدر شوهرم تو همه چیمون دخالت میکنه زندگیمو سیاه کردن خودش و دختراش، شوهرمو پر میکنه همش که دعوا بندازه تو زندگیم  به شوهرم گفته برو کل طلاهایی که واسش گرفتی و پول هر چی دادی بهش ازش بگیر بیار بده به من وگرنه آقت میکنمت😐😐 دیگه خسته شدم ازش امروز با شوهرم دعوام شد منو زد و از خونه رفت بیرون 😔 درو قفل کردم راش نمیدم بره خونه بابا جونش بمونه ، شوهرم جنم نداره مردونگی نداره پشتمو خالی میکنه طرف خانواده لجنشو میگیره همش با اینکه میدونه همش دارن اذیتمون میکنن، واقعا نمی‌دونم چیکار کنم خسته شدم 😔😔

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
این راهش نیست بالاخره چی بگرد دنبال راه حل اساسی

نمی‌دونم چیکار کنم همش احترام گذاشتم  سرویس دادم بهشون ولی اصلا به چشمشون نمیاد واقعا نمی‌دونم دیگه باید چیکار کنم 😔

2804
نمی‌دونم چیکار کنم همش احترام گذاشتم  سرویس دادم بهشون ولی اصلا به چشمشون نمیاد واقعا نمی‌دونم ...

منم شرایط/شما رو داشتم ودارم یه شوهر بی عرضه بایه خونواده وحشی وبی فرهنگ ودخالت کن

اخر قطع رابطه شد 

۳ساله دیگه قطه

راحت شدم 

ولی خب اتیش گاهی میندازن تو زندگیمون

منم شرایط/شما رو داشتم ودارم یه شوهر بی عرضه بایه خونواده وحشی وبی فرهنگ ودخالت کن اخر قطع رابطه شد ...

میخوام قطع رابطه کنم ولی شوهرم بعد ۲/۳ هفته دوباره میره سمتشون با اینکه میدونه خانوادش فتنه هستن  همه دعواهامون سر خانوادشه اختیار هیچیمونو نداریم 

2805