2733
2734
امشب چهل دقیقه بی وقفه و تند رفتم،فکر کنم پس اگه هرشب برم تااخر تابستون بتونم نتیجه بگیرم

حتما عزیزم 

ایشاله که میشه

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
یه مدت تحمل کن. برای راحت تر شدن کارت اصلا نخر. به کسی هم اجازه نده بخره. تو خونه نباشه راحت تری. خی ...

مشکل اینحاس بابام سوپر مارکت داره    الانم ک هوا گرمه همش بستنی و فالوده میاره برامون ، بستنی رو جدیدا نمیخورم،میدم ب مامانم   

New life is beginning

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر زیاد افرین ب اراده، چقددر روز پیاده روی میکردی ؟چندماه طول کشید لاغر شی؟

روزی ۳ ساعت یعنی ۳ تا ۱ ساعت پیاده روی دارم

۱ ساعت ورزش میکنم ۲ ۳ ساعت استراحت دوباره ۱ ساعت ورزش و...

۵ ماه ۳۲ کیلو کم کردم البته اگه شیکمو بازی درنمیاوردم بیشتر کم میکردم

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس
2731
شکر و قندم حذف؟ بعد صبحانه چی کنم ، عادت ب چای شیرین دارم     چقدر رژیم بده

آره همه چی باید حذف شه خرما بخور لای خرما گردو بذار با شیر بخور خیلی مقویه خیلیم بهتر از قند و شکره

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس
به نظرم بذار پاییز لاغر کن  الان پیاده روی ادم هلاک میشه

سیمرغ شوهرم هی میگه داری چاق میشی، 

خودش لاغره نمیخوام ازش چاقتر شم ، بعد تاپاییز صبر کنم چاقتر میشم کارم سختتره    ولی واقعا سخته،گاهی تو خونه میام ورزش کنم از گرما هلاک میشم بیخیال میشم، پیاده روی رو گذاشتیم ساعت ده شب

New life is beginning
اینم خوبه من صبحانه چای شیرین با کره مربا میخوردم    

وای خوششششش بحالت

من سالهاست دیگه دور کره مربا رو خط کشیدم وقتی به وزن مطلوبم برسم اولین صبحانه ای که میخورم حتما همینه

کره با مربا آلبالو😋😋😋😋

اینم خوبه من صبحانه چای شیرین با کره مربا میخوردم    

یه مدت چایی شیرین نخوری عادت میکنی من اصلا قندو شکر نمیخورم 

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
من🖐😎 ۳۲ کیلو با پیاده روی کم کردم البته هنوزم باید کم کنم ولی خداییش تو غذا خوردنم خیلی مراعات کر ...

👏👏👏

میشه بگین دقیقا چکار کردین؟

من۲۲کیلو اظافه دارم.نمی دونم چرا اراده نمیکنم.فکر میکنم وحشتناکه برام گرسنگی

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 
2706