2737
2734
وای نپرس وزنم زیاد بود خیلی تپلو بودم🤗 ۵ ماه طول کشید

خوب الهی شکر من تحت نظد دکتر تغذیه دارم کم می گنم هفته نیم کیلو نمیشه پیاده روی تا شیش هزار قدم دارم دکتر گفته روزی چهل دقیقه

من با پیاده روی تند هر روز 3 ساعت  البته شام هم فقط شیر و ماست و کلا سبک میخوردم  5 کیلو ...

منم همینو میخوام سیمرغ، ولی سه ساعت خیییلی زیاده، من نهایت یک ساعت درروز بتونم برم ، پاهات درد نمیگرفت ؟؟؟

New life is beginning

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماست اگه لاغر نکنه هم مفیده. حواست به میزان کالری هر چیزی که می خوری باشه. و شیر و ماست هم هر چی بیش ...

نه این نوشیدنی هارو زیاد نمیخورم،   ولی ب جاش هله هوله میخورم.. وای چیپس و پفک..    میخوام  یک ماه تحمل کنم ببینم میتونم یا نه

New life is beginning
منم همینو میخوام سیمرغ، ولی سه ساعت خیییلی زیاده، من نهایت یک ساعت درروز بتونم برم ، پاهات درد نمیگر ...

نه 

ولی دیگه خونه میرسیدم له بودم 

البته تو هوای خوب این کارو میکردم 

الان تو گرما که ادم هلاک میشه

مثلا من از تجریش تا چهاراه ولیغصر رو پیاده میرفتم 

یا مثلا از میدون توحید میرفتم تا امیر اباد داشنگاه تهران بعد میومدم میدون انقلاب با مترو میرفتم خونه

ولی خیلی خوب لاغر شدم 

اینم بگم وسط راه اگر گشنه میشدم اب زیاد میخوردم و انجیر خشک و چند تا کشمش و پسته میخوردم 

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 

سه ساعت بدون توقف البته اگه خیلی دیگه خسته میشدم یه جایی میشستم 

ولی من کلا خیلی پیاده روی میرم 

بدنم عادت داره

البته اون موقع چهار سال پیش بود جوون تر بودم   

با این حال الانم میتونم دو ساعت بی وقفه پیاده روی کنم 

2740

ولی اگه شروع کردی پیاده روی 

بدون وقفه مثلا یه ساعت تند برو

چون پیاده روی اروم فایده نداره به خصوص برای شکم و پهلو 

نه این نوشیدنی هارو زیاد نمیخورم،   ولی ب جاش هله هوله میخورم.. وای چیپس و پفک..     ...

یه مدت تحمل کن. برای راحت تر شدن کارت اصلا نخر. به کسی هم اجازه نده بخره. تو خونه نباشه راحت تری. خیلی زود به نبودشون عادت می کنی. به جاش می تونی تو خونه پاپ کورن درست کنی. شبیه چیپس و پفکه. با کالری کم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
نه  ولی دیگه خونه میرسیدم له بودم  البته تو هوای خوب این کارو میکردم  الان تو گرما ...

چه خوب ک به هدفت رسیدی ، منم این شکم پهلو و پاهامو یکم لاغر کنم خیلی خوب میشه ، پنج کیلو فقط میخوام 

New life is beginning
ولی اگه شروع کردی پیاده روی  بدون وقفه مثلا یه ساعت تند برو چون پیاده روی اروم فایده نداره به ...

امشب چهل دقیقه بی وقفه و تند رفتم،فکر کنم پس اگه هرشب برم تااخر تابستون بتونم نتیجه بگیرم

New life is beginning
2706