2733
2734

ورزش خالی لاغر نمی کنه. ولی ورزش همراه رژیم عالیه. حتی اگه رژیمت شدید نباشه. کمی از غذای روزانه تو کم کنی. چیزای ناسالم رو حذف کنی. پیاده روی همراه با رژیم خیلی مفیده.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ورزش خالی لاغر نمی کنه. ولی ورزش همراه رژیم عالیه. حتی اگه رژیمت شدید نباشه. کمی از غذای روزانه تو ک ...

میخوام شاممو سبک کنم و به جاش شیر بخورم ،روزها هم ماست بخورم،چندجا خوندم ماست هم لاغر میکنه

New life is beginning

من🖐😎

۳۲ کیلو با پیاده روی کم کردم البته هنوزم باید کم کنم ولی خداییش تو غذا خوردنم خیلی مراعات کردم 

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس
2738
👌👌👌دورود برشما در چه مدت چند کیلو بودید  

وای نپرس

وزنم زیاد بود خیلی تپلو بودم🤗

۵ ماه طول کشید

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس
من🖐😎 ۳۲ کیلو با پیاده روی کم کردم البته هنوزم باید کم کنم ولی خداییش تو غذا خوردنم خیلی مراعات کر ...

چقدر زیاد افرین ب اراده، چقددر روز پیاده روی میکردی ؟چندماه طول کشید لاغر شی؟

New life is beginning

من با پیاده روی تند هر روز 3 ساعت 

البته شام هم فقط شیر و ماست و کلا سبک میخوردم 

5 کیلو کم کردم تو دوماه

البته لاغری پهلو و شکم رو یمخواستم  که بهش رسیدم

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
میخوام شاممو سبک کنم و به جاش شیر بخورم ،روزها هم ماست بخورم،چندجا خوندم ماست هم لاغر میکنه

ماست اگه لاغر نکنه هم مفیده. حواست به میزان کالری هر چیزی که می خوری باشه. و شیر و ماست هم هر چی بیشتر خورده بشن مفید تر نمی شن. اینا رو هم به اندازه بخور. کلا اگه یه ذره عادت های غذایی مونو تغییر بدیم نتیجه می گیریم. نوشیدنی ها رو فراموش نکن. نوشابه...دلستر...شیرکاکائو...اینا کالری بالایی دارن و سیر هم نمی کنن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706