2777
2789
عنوان

مهاجرت تحصیلی بیایین

659 بازدید | 13 پست

بچه ها من سنم کمه دبیرستانیم..زبانم اوکیه تافل دارم.. واسه کنکور اگه رشته و دانشگاه تاپی که میخوم در نیام به نظرتون ارزش داره برم یه کشور دیگه بخونم؟ خیلی تحقیق کردم در این باره درسمم اوکیه واسه مهاجرت تحصیلی اتریش چطوره؟توی اینترنت نوشته بود که چون تحصیلش رایگانه واسه خورد و خوراک و پوشاک و اینا میشه تقریبا سالی 10 هزار یورو که بخوایم تبدیل کنیم میشه تقریبا 650 م ماهی 55 میلیون به نظر خوم خیلی خوب میشه هزینه ش.. به نظرتون ارزششو داره؟ اتریش کشور خوبیه واسه تحصیل؟ 

زاده ی کهکشان.

بستگی به خیلی چیزا داره .. هزینه تحصیل و زندگی و رشته مورد علاقه .. زبان آن کشور که اتریش زبانش تقریبا آلمانیه ... کار بعد از تحصیل ... ولی بنظر من اول کشور های انگلیسی زبان رو انتخاب کن... اگر بتونی لیسانس ایران بگیری برای فوق اپلای کنی ... شاید بتونی بورس بگیری ... زود تصمیم نگیر ... من پیشنهاد میدم لیسانس لتو اینجا بگیر برا فوق به خارج اپلای کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به خیلی چیزا داره .. هزینه تحصیل و زندگی و رشته مورد علاقه .. زبان آن کشور که اتریش زبانش تقری ...

خب اخه رشته های تاپ تجربی که لیسانس ندارن مسله اینجاست مثلا پزشکی رو اگه من بخوام که باید از همون اول بخونم لیسانس و فوق نداره نهایت تخصص باشه که خب اگه من پزشکی در بیام اینجا دیگه مشکلی ندارم بحثم اینه

زاده ی کهکشان.
2803
رشته پزشکی میخای ؟  یا دندون یا دارو؟  توانایی مالی داری اگه داری برو

توانایی مالی دارم ولی خانواده تا یه جایی ادمو ساپورت میکنه از یه جا به بعد خودت باید سرکار بری

زاده ی کهکشان.

اگه منظورت رشته های تاپ تجربیه که همین جا کنکور بده اگه قبول شدی بمون بعدا برای تخصص برو

اگر قبول نشدی برو و پشت کنکور نمون

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اگه منظورت رشته های تاپ تجربیه که همین جا کنکور بده اگه قبول شدی بمون بعدا برای تخصص برو اگر قبول ن ...

تا اینجاشو میدونم  مسله کشوریه که میخوام برم 

زاده ی کهکشان.
2804
کار و زبان اون کشورو چیکار کنم؟

عزیزم تا سه سال اول میتونی به انگلیسی صحبت کنی توی این سه سال از طرف دانشگاه براتون کلاس زبان اون کشور رو میزارن چون شما بعد از سه سال باید وارد بیمارستان بشی اگه پزشکی باشی مثلا و باید با مردم به زبون خودشون حرف بزنی 

از سال سوم امتحاناتون به زبان همون کشور هست 

نگران نباش براب زبان 

برا کار هم میتونی با مدرک تافل زبان تدریس کنی 

البته به این راحتی ها نیست بخصوص رشته پزشکی که هزینه هاش خیلی بالاست. بخاطر همینه که کسانی گ پزشکی تو خارج  میرن یا خیلی پولدارن میرن کانادا و آمریکا و ... یا اگر مالی مشکل دارن میرن چک و مجار و هند و مالزی و ...  روی قضیه مالی باید دست پر بری مثل مهندسی نیست. کامل تحقیق کن و پدر هم کامل در جریان مالی اش باشه

تا اینجاشو میدونم   مسله کشوریه که میخوام برم

اتریش

سوییس

فنلاند

این کشورا خوبه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2805
البته به این راحتی ها نیست بخصوص رشته پزشکی که هزینه هاش خیلی بالاست. بخاطر همینه که کسانی گ پزشکی ت ...

البته کانادا و امریکا فقط بحث مالی نیست

ازمون ورودی دارن که خیلی سخته و شرط اینکه کسی مجاز به ازمون باشه داشتن اقامت دائم کانادا یا امریکا هست

که بعد از اون هزینه تحصیل یک سوم میشه یعنی تقریبا اندازه شهریه کشور روسیه میشه