2733
2764
عنوان

جلو شوهرم و خانوادش کنفت شدم..

317 بازدید | 7 پست

بچه ها با خانواده همسرم رفته بودیم پارک...منه بیشعور گفتم دوست دارم برم کشتی وایکینگ سوار شم..چشمتون روز بد نبینه.یه استرس وحشتاکی بهم وارد شد..سوزش قلب شدید داشتم و احساس سنگینی روی قفسه سینه...منم که سابقه پانیک دارم مجبور شدم برم دکتر و نوار قلب و ...😓خیلی خجالت کشیدم از همشون

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

دفعات بعد مراعات کنید 

بخاطر سلامتی خودتون

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

هیچ اشکالی نداره کارت انقدربدنبوده که به خودتدبکیذبیشعور برای هرکسی پیش میاد شماهم انسانی مثل بقیه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.