2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر ملاکت فقط قد هست نه اما اگه ملاک های دیگه هم داری بگو ببینم خوبه یانه

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

نخیر رد کن فردا حسرت یه قد بلند به دلت میمونه😂نه جدی رد کن 

بگذار در پناه  شب از ماه  بار  بردارم بگذار  پُر  شَوَم از قطره های کوچک ‌باراناز قلب  های  رشد  نکرده از حجم ‌ کودکان  به دنیا نیامده بگذار  پُر  شَوَم شاید  که عشق  منگهواره 

داماد باید جای تو کفش پاشنه بلند بپوشه 😂

شوخی کردم هرکس معیاری داره اگه تو معیارهات همه چی اوکیه ادامه بده چون همه مخلوقات بی عیب و نقص نیستن

زمان ثابت کرده همتونو...

ببین خودت چی دوس داری

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

واقعیت نه هم قد هم بودین باز خوب بود ولی این همه اختلاف خوب نیست مگه اینکه واقعا بدونی از خیلی از جهات ادم شایسته ایه و خودت با قدش مشکلی نداری و بعدا احساس پشیمونی نمیکنی و پای انتخابت میمونی 

ردش کن تا سوژه فامیل نشدی 😂

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم