2777
2789
عنوان

متنفرم از مهمونی این طوری

155 بازدید | 10 پست

مادر بنده و چندتا از خانوم های فامیل و دوستاش 

دوره دارن ، هر هفته خونه ،یکی دعوت هستن.

و کل کانسپت مهمونی پز لباس ، وسیله خونه ، ظاهره.

و من دارم روانی میشم 

چون به اصرار مادرم ، باید شرکت کنم، تا فکر نکنن من منزوی و غیر اجتماعی و فلان هستم.

و شاید باور نکنید سر این مهمونی ، هر ماه به زور دارم خرید لباس میکنم. هر ماه رنگ مو و …

خرج های مزخرفی که دلم نمیخواد انجام بدم.

این مهمونی هم پولامو تموم کرده هم سلامت روان امو.!

راهکاری برای نجات ام ندارید؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

راه نجاتت اینه که از به خودت بیای از حرف بقیه نترسی تحت تسلط مامانت نباشی و زندگی خودتو داشته باشی منم از دوره های زنونه متنفرم خیلی سطح پایینه  

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2804

نمیدونم این مهمونیا برام پیش اومده یا نه

ولی هر بار با این طور آدما برخورد کردم خودم بودم

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
راه نجاتت اینه که از به خودت بیای از حرف بقیه نترسی تحت تسلط مامانت نباشی و زندگی خودتو داشته باشی م ...

اصلا این آدم تایپ من نیستن برای معاشرت 

و واقعا انرژی روانی زیادی ازم میگیره!

کاش میتونستم بگم نه!