2733
2764

تعریف نباشه واقعا زیبام و پیشنهادای زیادی دارم اما از وقتی دوست پس…رسابقم دلمو شکسته دیگه نمیتونم به کسی اعتماد کنم و رد میکنم پدرم خیلی نامرده هیچوقت بهم محبت نکرد و خیلی کتکم زد حتی همین پارسال تااینکه چندتا کلاس رزمی رفتم و الان دیگه فقط میتونه بهم فحش بده و از القاب زشتی مثل ج… برام بکار میبرد🥲🥲الان ۱۸ سالمه و مدرسم رو تموم کردم به اجبار نذاشت پارسال برم دانشگاه و گفت فقط پزشکی و من این یکسال توی خونه دق کردم امسال دید افسرده شدم هیچی نمیگه ولی گفت جز پزشکی افتخاری درکار نیست گفتم بدرک خب چکار کنم از درس خوندن متنفرم ولی دانشگاه باهمون رتبه پارسالم یه رشته خوب میرم حتما 

چجوری این حس خلع رو برطرف کنم واقعا روحم اسیب دیده و احساس کمبود محبت میکنم دوست دخترم ندارم🥲 از کجا پیداکنم و کلا چه کارایی کنم؟

چون دوستای قبلیمم مامانم باتوهم اینکه رو پول بابات کراشن مجبورم کرد قطع ارتباط کنم ولی دیگه نمیخوام اینقدر مطیع باشم 

میشه برای ترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.