2733
2764
عنوان

به دختر ۱۲ ساله غبطه خوردم

830 بازدید | 23 پست

دخترهمکارمه باخودس میارتش 

کراشم به من بی محله ولی خیلی بااون لاس میزنه اصن این پسر باهیشکی مثل اون اینطور نیست گاهی وقتا حس میکنم طرز نگاهش خندیدناش برا دختره  یکم خارج از رابطه عمو_دختربچه ایه

دختره هم سه برابر من هیکلشه سه برابر من زبونش انقد پخته و با عشوه حرف میزنه ک واقع دل کراشمو برده این پسره که خیلی واسه همه مغرور و سرده  واسه اون اویزونه خیلی دورش میچرخه هر وقت میبنتش با لبخنده همش بهش مبگه دیگ نمیای ببینمت

کراشم ۳۱ سالشه اون دخترهم ۱۲ سالشه  انمیدونم حس میکنم پدر واسه بچه خودشم انقد محل نمیده

رفتم بعد عمری رو کسی کراش زدم که مغرور و سرده منو اصلا تحویل نمیگیره بزور و با تمسخر جوابمو میده

سلطان خنده

۱۲ ساله هم ۱۲ ساله های قدیم:/

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اون فقط ی بچه اس مرد ۳۱ ساله آخه چ حسی میتونه ب بچه داشته باشه اشتباه میکنی  😂😂

هیکلش دوبرابر اسی عین 12ساله های قدیم نیس چون سنش کمه زود قول میخوره برای همین احتمالش زیاده طرف کمین کنه برای بچه

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم
2706