2733
2771
عنوان

ادمی به نحسی این عروس ندیدم!

9307 بازدید | 101 پست

یکی ازفامیلامونه ۶بارتالارگرفت برای جشن عروسیش بهم خورد ۳بارازطرف همسرش ۲یا۳روزمونده بع عروسیش فوتی داشتن این بارهم همسرم و برادرزن عموش قرارشد بدون سروصداعروسی کنه فقط دامادتالاربگیره که رییس جمهور شهیدشد وتالارهاتعطیل الان میپرین سرم و ناسزامیگین ولی بنظرم عروسیش بشدت شومه!

برای همسر فوت شده عزیزم😓میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

همه کوشته میشن که

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚

شاید داماد نحسه خب

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

والا رئیس جمهور خدا بیاگرز راضی نیست ازدواج دوتا جوون بهم بخوره بخاطر ایشون عروسی جمع ووجور بگیرن و یه شام بدن زود جمعش کنن برن دنبال زندگیشون

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706