2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسی حوصله داره منم چیز شعرامو تعریف کنم؟قراره یه تایپیک بزنم خودمو‌خالی کنم اره بگو 

موضوعش چیه؟

تگم کن میخونم

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   

عشق من واقعا خیالی بود 

از بچگی تو رویاهام همیشه یه پسر موفرفری گاهی با چهره واضح گاهی معلوم می دیدم و مثل همه خواب ها ازش می‌گذشتم اما چون حافظه خوبی دارم خوب تو یادم مونده بود 

رسید و رسید من خیلی از نظر روحی تحت فشار بودم و دپرس بودم توی بهترین مدرسه و اینا درس خوندم شرایط تحصیلی خوبی داشتم اما روحیه خوبی نداشتم اون موقع و فرصت هام رو از دست دادم و خلاصه تصمیم گرفتم حالا که دیپلم گرفتم ولی کنکور قبول نشدم برم دانشگاه و این شد که خیلی خودم رو خسته میکردم باشگاه و چند تا کلاس ورزشی و دانشگاه رو باهم میرفتم بالاخره چند شب قبل پیش از اینکه دانشگاه برم دوباره خواب اون پسر رو دیدم فرداش رفتم دانشگاه رسیدم دانشگاه با هر زحمتی بود ثبت نام و اینا رو خودم تنهایی انجام دادم چون تا اونموقع همیشه پدر مادرم این کارارو می‌کردن و هدفم واقعا درس خوندن بود