2733
2764

فهمیدی منم لایک کن دوست دارم بدونم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما اختلاف سنی نزدیک به بیست سال داریم و من خیلی کم اونو میفهمم ولی اون مجبوره همیشه همسن من باشه 

دلم براش میسوزه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
نمیدونم نظر شما چیه؟؟؟؟

من خودم خیلی دوست دارم بدونم واقعا بده؟اخه واقعا مثلاخودمو میگم شاید از یکی خوشم بیاد دوزادهم سال اختلاف سنی مصلا میگم ها

بعد من الان۱۹سالمه طرق چندساله میشه؟۳۱.۳۲خیلیه ن؟بعد منم که طوری نیستم الان ازدواج کنم کم کم ۲۲عقد کنم بعد خیلی سنش بالا میشه بچه و...خیلی پیر میشه بنطرممم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:
خب بیست یکم زیاده عزیزدلم

می‌دونم عزیزم خیلی از یک کم زیاده 

می‌خوام بگم اختلاف سنی ممکنه با عدم درک مواجه بشین در برخی مسائل 

وگرنه که موردی نداره اگر طرفین بالغ باشن 

مثلا دختر خانم بالای ۲۵سال باشه با اختلاف سنی ۱۰/۱۲ اوکیه

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
ما دقیقا ۱۲ ساله اختلافمون ذاتش ببین چجور باشه شوهر من ذاتا آدم خوبیه خیلی فکر نکنم سن زیاد مهم ب ...

چندساله بودی ازدواج کردی می‌خوام ببینم مثلا طرف تحصیلاتش زندگیش همه از آدم حلوتره مثلا خودمو میگم خوب اینقدره سنم دیپلم تازه امسال میگیرم (کنکوریم)

بعد طرف با فوق لیسانسه یا دکترا خوب یک حوریه نظر شما چیه؟حالا من از نظر رشته تحصیلی گفتم چیزای دیگه هم هست

2706