2733
2771
عنوان

غده لنفاوی زیر گوش

265 بازدید | 14 پست

سلام ترو خدا کسی اگه میدونه چیه بیاد کمکم کنه،

دخترم زیر گوشش باد کرده بدجور،سفت شده و درد میکنه،بچم نمیتونه غذا بخوره خیلی داغون و کلافه ام...

کسی براش تاحالا پیش اومده؟!چیکار کردین؟!ذهنم همش میره جاهای بد بد😓😭تروخدا بیاین بگین

دکتر دیگه عزیزم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نترس گلم پسر منم چندسال پیش اینجوری شد البته زیر گلوش بود منم خیلی ترسیدم اینقدر گریه کرده بودم که بردمش دکتر براش آزمایش نوشت وگفت چیزی نیست در اثر سرماخوردگی غده های لنفاوی متورم شدن دارو داد خوب شد الان هم که ماشاالله 22سالشه تا یه ذره سرما میخوره همینطوری میشه

البته دکتر ببرش تا خاطرت جمع بشه ایشالله که خیره 

سلام نترس گلم پس منم چندسال پیش اینجوری شد البته زیر گلوش بود منم خیلی ترسیدم اینقدر گریه کرده بودم ...

خدا خیرت بده ایشالا ک بچه منم زود خوب شه چون دوران خیلی بدیه...خدا بچتم حفظ کنه عزیزم

خدا خیرت بده ایشالا ک بچه منم زود خوب شه چون دوران خیلی بدیه...خدا بچتم حفظ کنه عزیزم

ممنون سلامت باشید خدا بچه شما را هم حفظ کنه اصلا نترس وبه خودت اطمينان بده که هیچ مشکلی پیش نمیاد صددرصدهیچ مشکلی نیست

وای واقعاااااا دردناکه تورم غدد لنفاوی.من یبار شدم رفتم دکتر بزرگ بودما،۱۹ ۲۰.دکتر به مامانم گفت گریه نمیکنه؟خیلی درد داره.خواستم بگم دکتر روم نمیشه وگرنه واقعا گریم میاد😅امپول اینا داد خوب شدم.فکر کنم ۸تا امپول باهم زدم.ولی همونجا تو مطب واقعا دردش خیلییی کم شد

وای واقعاااااا دردناکه تورم غدد لنفاوی.من یبار شدم رفتم دکتر بزرگ بودما،۱۹ ۲۰.دکتر به مامانم گفت گری ...

عه؟!اره بچم خیلی درد میکشه🥲خداروشکر ک خوب شدی،دعا کن دختر منم خوب شه،چه متخصصی رفتی؟!

عه؟!اره بچم خیلی درد میکشه🥲خداروشکر ک خوب شدی،دعا کن دختر منم خوب شه،چه متخصصی رفتی؟!

من داخلی رفتم چون بزرگ بودم.ولی دختر شما که بچس ببرین همون کودکان .لازم باشه ارجاع میده.در کل دردناکه ولی جیز خاصی نیس.خوب میشه زود ان شاءالله

من داخلی رفتم چون بزرگ بودم.ولی دختر شما که بچس ببرین همون کودکان .لازم باشه ارجاع میده.در کل دردناک ...

فدات ممنونم،بردم کودکان اتفاقا آزمایش و سونو نوشته تا برم بدم گفتم ببینم کسی تجربه داره...

2706