2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
موهاتونو چرب نمیکنه؟تاثیر داره؟کیا استفاده میکنید؟

زیاد نباید زد ، بعدشم از ریشه مو نباید بزنی ، وقتی از زیشه بزنی حس میکنی موهات چرب شدن ، از یکم بعده ریشه بزن

من معمولا بعد از حمام میزنم ، وقتی موهام داره خشک میشه ولی هنوز نم داره یکم ، بعدش سشوار میکنم

2740
موهاتونو چرب نمیکنه؟تاثیر داره؟کیا استفاده میکنید؟

مال من تموم شده بود دیروز گرفتم سینره عالیه 22 گرفتم .

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  

کریستال وسریتا هم خوبن قبلا میزدم ولی خب هربرندی هر چقدم خوب باشه باید یه فاصله بندازی بین مدت استفاده  وبعد حالا خواستی دوباره استفاده کنی.

سینره خیلییییی خوبه به نظره من 

بعد حموم بزن آبرسانه واز موخوره وشکسته شدن مو هم محافظت میکنه مو رو البته موهای من در هرصورت موخوره میگیره   

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  

عزیزم سرم مو برای مو های رنگ شده عالیه. از حموم که اومدی قبل سشوار بسته به اندازه موهات میزنی کف دستت موهاتو باهاش ماساژ میدی بهد سشوار میکنی.برای موهایی که مثلا تا روی شونه باشه اندازه دوتا نخود کافیه

و اما مارک....

بهترین سرم مویی که تا الان گرفتم مارک سینوا بوده.چون روغن آرگان داره عالیه. به نظرم کریستال جالب نیست و یه مقدار چربی روی موها باقی میمونه

بگو و بخند و زندگی کن  

من سرم آیس کرم میزنم عالی

دقیقا یادم نیست قیمتشو 85-95 

من شامپوهاشم میزنم قیمت اونم 85-95 ولی خیلی بزرگن 

امیدوارم خانواده شوهرم چنان گرفتار خودشون بشن که دست از زندگی من بکشن. من واگذارشون کردم به خدا که چه خوب و چه بد از زندگی من گم شن.
2706