2733
2734
 عزیزم سرم مو برای مو های رنگ شده عالیه. از حموم که اومدی قبل سشوار بسته به اندازه موهات میزنی ...

منم سینوا میزدم عااالی بود ولی شما از کحا میخرید من تهران گشتم نبود

سلام، من روغن آرگان میزدم بعد موهامو سشوار میزدم موهام داغون شدن داغون

بعد رفتم دکتر گفت روغن آرگانو باید بعد سشوار زد تو موهاتو سوزوندی 

الان موهام بی نهایت خشکه نرمی نداره رشدشون متوقف شده موخوره داره وبا دو تا انگشت میتونم موهامو راحت شاخه شاخه ببرم

وو رو خدا کسی میدونه راه حل بده.. نامزدم موی لخت دوس داره ولی به روی خودش نمیاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام، من روغن آرگان میزدم بعد موهامو سشوار میزدم موهام داغون شدن داغون بعد رفتم دکتر گفت روغن آرگان ...

خب برین بوتاکس کنید.فکر کنم هم ارزون تر از کراتینه ست هم کم خطرتر.چون خیلیا از کراتینه ناراضین ولی از بوتاکس نه.چون روش درمانیه.با یه دکتر هم قبلش مشورت کنین

سلام من خودم سرم توی خونه درست میکنم هم طبیعی وهم کم هزینه.آموزشش رو توی یوتیوب گذاشتم .لینکشو پایین میزارم..علاوه بر سرم مو رژ لب وانواع تونر وکرم روز وشب هم آموزش میدم

با سلام

سرم مو پیگاویوا از روغن آرگان استفاده شده که حاوی امگا ۶، امگا ۹ و ویتامین های A و E و سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که موجب تقویت و صاف شدن موها شده و با ایجاد رطوبت رسانی بر روی موها سبب رفع خشکی و رفع وز شدن موها می شود.

سلام، من روغن آرگان میزدم بعد موهامو سشوار میزدم موهام داغون شدن داغون بعد رفتم دکتر گفت روغن آرگان ...

عزیزم موهات فره؟یا خشکه؟چطورن دقیق؟

خداوند نه به قدر رویا،بلکه ب اندازه ی ایمان و اطمینان توست ک میبخشد..

[QUOTE=127449759]با سلام سرم مو پیگاویوا از روغن آرگان استفاده شده که حاوی امگا ۶، امگا ۹ و ویتامین های A و E و سر ...[/QUOTEمیتونم بپرسم سرم مو دقیقا چه وقتایی ب مو زد ک تاثیر خودشو بزاره؟ممنون🙏

عزیزم موهات فره؟یا خشکه؟چطورن دقیق؟

کف سرم چربه تقریبا ولی موهام خشکی وحشتناک و ضعیف و داغون

چند روزه شروع کردم تخم شنبلیله میذارم و چند سانت بعد از ریشه زرده تخم مرغ و روغن زیتون و ماست میزنم

پیشنهاد میکنم.. واسه من که تاثیر داشت

کف سرم چربه تقریبا ولی موهام خشکی وحشتناک و ضعیف و داغون چند روزه شروع کردم تخم شنبلیله میذارم و چن ...

اینا ک برا من هیچی نبود من یه قابلمه سس میچپوندم تو سر بلکه از خشکیو فری دراد،بعد خوب میشد یه ساعت دوباره عینه سیم تلفون بییینگگ میرفت بالا.بدون ریباندینگو بوتاکس من دیگه نمیتونم زندگی کنم😂

کف سرم چربه تقریبا ولی موهام خشکی وحشتناک و ضعیف و داغون چند روزه شروع کردم تخم شنبلیله میذارم و چن ...

عزیزم شما ک فقط خشکی و ضعیف برو یه بوتاکس کن ک موهات تقویت شه.

عشقم فک کن ی درصد     من با بدبختی ابرو برمیدارم خخخ

ای بمیرم😥پ دیگه فقط بجا غصه پزه موهاتو بده.دیگه هی راه برو دم ب دیقه بگو دیش دیری دین ماشالا دیش دیری دین ماشالا.تا همه هم کف کنن از زیبایی سیم ظرفشورا😃😁

2706