2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

درمان ریزش مو که آزمایش ها نرمال هست چیه؟

من پارسال از عطاری یه شربت واسه پاکسازی کبد خریدم و خوردم تا زمانی که میخوردمش چنان جوشاس گنده ای میزدم که گند زد به پوستم جوشای گنده و دردناک زیرپوستی.قطعش که کردم خوب شد.با اینکه میگفت قندش طبیعی هست🤷🏻‍♀️ علتش چی بود بنظرتون؟

کار خوبه خدا درست کنه💫
برای ورم معده چه دارویی دارین؟

گاستریت بیشتر برای صفراوی ها و دموی ها به وجود میاد، اگه از صفرا و دم باشه باید فصد خون انجام بدید و بعدش از شربت گل بنفشه و شربت گل نیلوفر و آب انار ، آب غوره و عرق کاسنی رو با گلاب بخورید 

اگه خشکی مزاج و یبوست دارید این ترکیبات رو بجوشونید و با شیرخشک بخورید

تاجریزی ۵ گرم- کاسنی ۵ گرم - گل سرخ ۱۰ گرم- تمر هندی۱۰گرم- همه رو بجوشونید و با شیر خشت بخورید و یا فلوس رو در آب کاسنی حل کنید و بخورید 

گاستریت بیشتر برای صفراوی ها و دموی ها به وجود میاد، اگه از صفرا و دم باشه باید فصد خون انجام بدید و ...

ممنون

من یبوست ندارم فقط معدم خیلی ورم کرده و خیلی قار و قور میکنه.بعضی وقتا واقعا خجالت زدم میکنه

سلام  کاهش چربی خون بهترین درمان چیه ؟

سلام 

[شوید  ، برگ سنای مکی ، سیاهدانه ]

همه بجز سیاهدانه به مقدار مساوی اسیاب کنید و سپس سیاهدانه رو اضافه کنید و یک قاشق چای خوری قبل خواب بخورید 

2706