2752
2734

پدرم فوت شده و مادرم ازدواج کرده و سرگرم زندگی خودشه . یعنی اگ پس فردا تو زندگی من مشکلی پیش بیاد اولا زیاد مهم نیس براش ثانیا هیچ وقت طرف منو نخواهند گرفت . خانواده من بشدت پسر پرست و ترسو هستند و بلد نیستن از حق خودشون دفاع کنن چه برسه ب من !!! 

و خودتون بهتر میدونید اوضاع زندگیا چطور شده 

رک بگم اگر ازدواج خوبی نداشته باشم اوضاعم میشه یچی مثل ملی و راه های نرفته اش 

با خانواده پدریم ارتباطی ندارم خانواده مادری هم هیچ خاصیتی ندارند برا من 

شما جای من بودید صبر می‌کردید اول شاغل بشید من الان ۲۳ سالمه مثلا اول شاغل بشید شغل خوب باشه بعد ازدواج کنید یا الان ازدواج میگردید ؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شغل پیدا کن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

به نظر من اینه اول شاغل بشید 

ولی اگه کیس مناسبی هم بود جواب مثبت بدید 

پول و اولویت قرار بدید 

پول و صداقت و اخلاق 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)