2733
2734

سلام خانما

دوتا از نزدیکان شوهرم برا یه عروسی اومدن شهر نزدیک ما، چون کار داشتن گفتن نمی‌آیم پیش شما، قرار بود از همونجا برگردن، بعد شوهرم هیییی پیگیرشونه که بیان شهر ما چند روز خونمون، اونام قبول کردن

شوهرم صبح تا شب سرکاره، من همش با بچه ۲ساله تنهام حتی تفریح هم ما رو نمیبره، چند وقته میخوام بگم خرید کنه هی میگم ولش کن هم این روزا قسط اینا زیاد داره هم کار داره، خودم با دخترم میریم عصرا یکم خرید میکنم درحد میوه ی خوب برا دخترم

حالا حرصم گرفته که مهمون دعوت کرده اصلا نمیگه چیزی داریم نداریم؟ مرغ داریم؟ میوه داریم؟

میدونه هی با بچم میرم خرید، نمیگه بذار خودم ماشین زیرپامه برم خرید کنم

منم میتونستم باز امروز برم یکم خودم خرید ولی بهش پیام دادم گفتم خرید کن

خیلی حرصم میاد سر خود مهمون دعوت میکنه و هیچی هم به عهده نمیگیره، وقتیم میان خودش لم میده و خسته س، من باید بذارم بردارم

(از حق نگذریم خونواده منم میان می‌مونن اون خوشحال میشه و خرید میکنه ولی الان به رو خودش نمیاره)

به نظرم شما اول خودت فداکاری کردی نگفتی بخره پس گله نکن بزار اونا هم بیان همینجوری خانوادت زیاد میان

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صداش کن.چاییو بریز هی صدا بزن فلانی بیا اینو ببر.فلانی بشاقابارو جمع کنو..... حالا چند روز میخوان بمونن یا فقط واسه یه وعده میان؟؟ چه نسبتی دارن باهاتون؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731
حالا الان مشکل چیه  بزار خودش خرید کنه تو بپز بزار جلوشون  ولی اگه نه بیاری و نزاری بیان ...

نه بابا نه که نمیارم

مشکل اینه که اونا اصلا نمیخواستن بیان

این هی پیله

حالا من باید ۲، ۳ پدرم دربیاد بعدم از این ناراحتم اگه من نگم خرید کن به رو خودش نمیاره، من چی باید بذارم جلو مهمون؟ یعنی برا فامیلشم من با بچه کوچیک باید برم بار بکشم بیارم؟

صداش کن.چاییو بریز هی صدا بزن فلانی بیا اینو ببر.فلانی بشاقابارو جمع کنو..... حالا چند روز میخوان بم ...

نه بابا چند روز می‌مونن

حرصم از این گرفته که فکر نمیکنه چیزی تو خونه نیس، یعنی من باید با بچه برم خرید و همه کارا هم بکنم؟

خوب معلومه که به روی خودش نمیاره مردا که نمیدونن تو خونه چی هست چی نیست خودت باید بهش بگی

بیخود کرده که نمیدونه

چطور میدونه هر روز من میرم یه ذره یه ذره میوه میخرم، نمیتونه بگه من میرم خرید؟ قبلا چند وقت یه بار خودش میگفت برم خرید ولی چند بار خودم رفتم پررو شد

نه بابا نه که نمیارم مشکل اینه که اونا اصلا نمیخواستن بیان این هی پیله حالا من باید ۲، ۳ پدرم درب ...

این دیگه مقصر خودتی بدعادتش کردی خودت خرید کردی اونم پای پیاده 

بگو عزیزم فلانی میخاد بیاد یه سری وسایل لازم دارم تنها هم نمیتونم برم بخرم باهم بریم.

مردا واقعا باید بگی و بخای ازشون

نه بابا چند روز می‌مونن حرصم از این گرفته که فکر نمیکنه چیزی تو خونه نیس، یعنی من باید با بچه برم خ ...

نه یه لیست براش پیانک کن بگو دست تنها نمیتونم بگیرم جلوی خود مهمونام زشته هی بریم خرید. بگو دو کیلو گوشت دوتا مرغ.دوتا روغن رب برنج پنیر خیارگوجه هوبج بادمجون تخم مرغ سیبزمینی پیاز نون میوه بگیر وبیا. خریدش باتو پختنش و اماده کردنش بامن 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
این دیگه مقصر خودتی بدعادتش کردی خودت خرید کردی اونم پای پیاده  بگو عزیزم فلانی میخاد بیاد ...

آره خودم پرروش کردم

جالبه امروزم ماشینو نبرده ولی من گفتم به درک، بهش پیام دادم خرید کنه حالا با هر چی میخواد بره، جالبه برنجمون تموم شده اون روز گفتم یه کیلو بگیره تا یکم دستش پرتر شه، اونم دو کیلو خرید، الان کلا ۵، ۶ پیمونه برنج داریم، حرصم میاد هی الان باید بگم برنجم بگیر

یعنی خودش نمیفهمه؟ بخدا شوهرم خیلیم باهوش و تیزه، نمیدونم چرا اگه دستش تنگه یا هرچی، مهمون دعوت میکنه 

چی بگم نمیدونم اخلاق شوهرت چطوره خسیسه ینی؟

بخدا خودمم نمیدونم همیشه برام سواله که خسیسه یا نه

ببین میریم خونه مامانم یا جایی میخوایم بریم خیلی خرج میکنه

همه میگن دست دلبازی

ولی تو زندگیمون اینجوری نیس که هرچی میخوایم فراهم کنه

بیشتر به فکر آینده س، ماشین بهتر بگیره و ...

خودشو هی میندازه تو قسط و بدهی، هی من باید برا خیلی چیزا قناعت کنم