2752
2734

بچم ۳.۵ سالشه دیگه نمیخوام بیارم ولی شوهرم میخواد.دفعه دومه که با شوهرم میبرمش دکتر خیلی بی ربط میگن بعدی داره دیر میشه اونم بول میگیره آخه به شما چه تو زندگی مردم فتنه میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به عنوان يه پزشك بهت ميگم كه طرف به عنوان راهنمايي و از جهت پزشكي ميگه زودتر بياري

اگه نه بچه ي تو به چه درد دكتر ميخوره؟؟؟محتاج بچه ي كسي نيست كه!

انقدر بدبين نباش😉

واقعيت اينه زايمان تو سن بالا عوارض بيشتري داره

همچنين زايمان با فاصله زياد احتمال چسبندگي رحم و بازم داستان داره

من بچه ندارم ولی آزمایش اینا دادم دوتا دکتر گیر داده بودن بچه بیار دیگه چرا نمیاری هی چرت میگفتن حال ...

بله اساتيد دانشگاه به دانشجوهاشونم ميگن زود ازدواج زود بچه!😂

اونموقع ها ما هم ميخنديديم

ولي حالا ميبينيم كه چقدر  مشكلات نازايي تو سن بالا زياد شده

به عنوان يه پزشك بهت ميگم كه طرف به عنوان راهنمايي و از جهت پزشكي ميگه زودتر بياري اگه نه بچه ي تو ...

مم بعنوان یه مراجعه کننده میگم پزشک محترم در مواردی که بیمار راهنمایی نخواسته لطفا دخالت نکنید زندگی مردم رو بهم نریزید

یکیشون  که چند ماه باید نوبت باشی یکیشونم فوق تخصص بود

😂😂وای اسی دو ماه پیش رفته بودم دکتر ریزش مو 

سمت ونک ..پیر مرده مرتیکه ۷۰ سالش بود همش چپ چپ نگا میکرد ..یهو گفت شوهرم که ماشالله زن خوشگله 😐

شوهرم هنگ کرد 🤣🤣😂وای خدا اومدیم بیرون 

یهو شوهرم گفت مرتیکه هیز خجالتم نمیکشه از دیقیه ای ک نشستیم دیدم هی داره نگا میکنه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706