2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیشتر از ۱۰ سال خوب نیس 

چون علم ثابت کرده کسایی ک اختلاف سنی بیشتر از ده سال دارن فردا یه گوشی میگیرن دستشون و مینویسن منو فلانی ۱۰۰ سال اختلاف سنی داریم خوشحال میشم مهمون پیجمون بشی😫😂

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
در واقع که زیاده ولی به قول شما به فردش بستگی داره. من با شوهرم ۱۰سال اختلاف دارم. مامان و بابام ۱۲ ...

خب الان بخاطر اختلاف سنی تون در ازدواجتون مشکلی پیش نیومده؟؟

بنظر من زیاده وقتی خانم دوران جوونی کردنشه اقا دیگه سنش رفته بالا و حوصله خیلی از کارارو نداره و به اختلاف نظر بر میخورن البته که همه چیز صددرصدی نیست و استثنا وجود داره

خب الان بخاطر اختلاف سنی تون در ازدواجتون مشکلی پیش نیومده؟؟

نه اصلا. من خودم خیلی اهل کارای بچگونه و لجبازی و این ضعف هایی که آدم کم سن و سال داره نبودم. شوهرم هم خیلی سعی میکرد منو درک کنه و هم پا و همراهم باشه. واسه همین خیلی خوبیم باهم.