2752
2734

دختر خالم جدا شد پسرخالم اومده خونه مادرش زندگی می کنه.دخترعموم طلاق عاطفی گرفته مجبوری زندگی می کنه و دخترخاله کوچیکم جدا شد.آدم می گه خوب چه کاریه ازدواج کنم!

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .

قرار نیس همه مثل هم باشن حالا چون اونا طلاق گرفتن دلیل میشه تو ام بگیری؟

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون مبنای کارشون دروغ بوده و تو اجباری به ادامه اون مسیر نداری تو صادق باش

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
کدوم استانین عزیزم؟ خیلی امار طلاق انگار رفته بالا 

تو بلوچستان که واقعن طلاق خیلی کم بوده الان خیلی زیاد شده 

البته هنوزم نسبت به بقیه استانا بهتره 

خدا رحم کنه دیگه نه کسی سازش میکنه ن تحمل ن بچه ها برا کسی مهمن سر چیزای الکی مردم طلاق میگیرن😐

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•
خوب تو سعی کن  درست انتخاب کنی ما سمت ما کلن تو فایل یه ممورد بیشتر نداریم

در  جریان زندگیشون هستی؟خوشبختن؟

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .

این مسئله نتیجه انتخاب غلط و زمان نامناسب برای ازدواج ، تا به بلوغ فکری نرسیدی نباید ازدواج کنی

من تو‌چند سال اخیر فقط دو مورد طلاق دیدم اون هم تو عقد به خاطر دست بزن آقا جداشدن .که البته چون دوره نامزدی نداشتن اینطور شد وگرنه اگر شناخت داشتن به عقد هم نمیرسیدن .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
در  جریان زندگیشون هستی؟خوشبختن؟

من خودم خواهرام جاریام خواهر شوهرم دختر عمه ها وخاله هام همه خداروشکر خوشبختیم درست بعضی وقتا مشکلاتی داریم ولی خب همه اوکین و خوشبختن به خصوص اون موردایی ک فامیلی ازدواج کردن

من خودم خواهرام جاریام خواهر شوهرم دختر عمه ها وخاله هام همه خداروشکر خوشبختیم درست بعضی وقتا مشکلات ...

کدام استانید؟

قبل ازدواج این افراد نامزدی یا دوستی داشتن؟

همه نامزدی داشتن  بیشتر سعی میکردن اگه فامیل نباشن یه اشنایت دوری باشه معرفی باشه معمولا ما تاحدودی مقیدیم تو این قضیه وبا دوستی ازدواج نمیکنیم تا حدودی سنتی با تحقیق زیاد ونامزدای