2733
2734

من بهش وفادر بمونم و اون بره لاس بزنه منو عذاب بده...من کلفتیشو بکنم براش غذا بپزم لباساشو بشورم تو مریضی پرستارش بشم تو غصه ها و بدبیاریها و نداریاش پشتش باشم غمخوارش باشم درکش کنم‌...اونوقت اون بره خیانت کنه از پشت خنجر بزنه بهم؟

باید خودمو اونقدرقوی کنم که بتونم بدون هیچ مردی تا اخر عمرم زندگی کنم چون همه مردا همینن و دیگه جدا بشم عمرا ازدواج کنم...خدایا کمکم کن.نزار از بعدش بترسم یه پول گنده ای به دستم برسون و بعد شهامت دل کندن و رفتنو از زندگی یه خائن که لیاقتمو اصلا نداره بهم بده ...خدایا کمکم کن جز تو کسی رو ندارم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

بچه داری؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بچه داری؟

نه

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
الان میکی بعد از طلاق  دیگه سراغ هیچ مردی نمیری اما یک مدت که بگذره تنهایی بهت فشار میاره& ...

نه من متنفرم دیگه ازدواج هرگز ..بسه دیگه شکستن و ضربه خوردن

اگه تو طلاقم نگیری اون خودش یه روز تو رو ول میکنه ولی تا اون موقع چیزی ازت نمونده 

من دارم میرم اونم گمشه هرکاری دوس داره بکنه برام دیگه مهم نیس یهو سرد شم دیگه شدم خودمو خوب میشناسم کافیه یه روز ازچشمم بیفته یعنی کارد بهداستخوونم برسه دیگه عشقم به نفرت تبدیل میشه

در چه حده؟

دراین حد که پیام داده بود بره پیش زن صیغه ای که من دیدم

من دارم میرم اونم گمشه هرکاری دوس داره بکنه برام دیگه مهم نیس یهو سرد شم دیگه شدم خودمو خوب میشناسم ...

هر چی زودتر ازش جدا شی بهتره چون بعدها جدایی برات سخت میشه تشویقت نمیکنم به طلاق ولی مرده خیانتکار درست بشو نیست

2706