2752
2734
عنوان

بیاین اونایی ک سر زبون دارن لطفاا

123 بازدید | 15 پست

سلام امروز قراره خواهرشوهرم و شوهرش  و نامزدم  و مادرشوهرم بیان دنبالم بریم بیرون هنوز عقد نکردم دو روز دیگه عقدمه

دیدمشون چجوری احوال پرسی کنم چی بگم؟ من اصلا بلد نیستم حرف بزنم😭😭همیشه گند میزنم

خوش برخورد باش دیگه لبخند داشته باش 

سلام احوال پرسی دست و روبوسی

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مممتون عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی خوش برخوردی مشکلم همینه ک بلد نیسنتم

خوش صحبت باش هرچی گفتن حرف بزن‌ بلد باش توهم ی چیزی بگو 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

اول اینکه یه سلام بلند و کلی بده .بعد با لبخند سمت اولین نفر که مهمتره مادر شوهرت شو وبازم سلام بده و بگو حالتون چطوره 

یادت باشه عجله نکنی و هول نشی که تندتند همه رو تحویل بگیری . نفرات بعدی شعور اینو دارن همزمان نمیتونی باهمه صحبت کنی ! پس منتظر می‌مونن تا حرفت با نفر قبلی تموم بشه . به نفر دوم هم میتونی بگی شما خوبی ؟ و اینجوری خاتمه بدی احوال پرسی رو با نفر اول . اگر دست دادی کوتاه و محکم باشه حتما بقدر کفایت دست طرف مقابل رو فشار بده چون بمعنای قدرت و عزت نفس هست . از جملات ساده استفاده کن 

اما همونا رو با بهترین لحن بگو و حتما تو چشم طرف زل بزن

از جملات زنده باشین . زیر سایه شما . سلام دارن خدمتتون . شمالطف دارین . و اینا تو جواب استفاده کن بجای ممنون 

و اینکه هرجا دیدی حرف نداشتی پس شنونده خوبی جلوه کن با لبخند سر تکون بده . حتما حتما نظر بده نذار برات تصمیم بگیرن 

مثلا گفتن این خوبه بخریم .

حتی اگر خودتم پسندیده بودی اونارو تایید نکن بگو اجازه بدین یبار دیگه بررسی کنم خودم .یا بگو خیلی مطمعن نیستم باید بازم فکر کنم چندثانیه فکر کن . خیلی تحویل نگیر که عادت کنن همیشه حلوا حلواشون کنی و اینو تا ابد یادت بمونه بقیه باید نگران این باشن که چکار کنن تو خوشت بیاد ازشون 

من هرجا میرم میگم امیدوارم ازشون خوشم بیاد یا همیشه تو ذهنم تصور می‌کنم بقیه باید تلاش کنن من بهشون توجه کنم .

حتما نشون بده مستقل و بزرگ تر از سنت هستی قدرت خودت رو نشون بده بفهمن نمیتونن کنترل ات کنن .دختر محترم و قوی جلوه کن

ببین اولاسعی کن کم حرف نباشی  تومخ هم نباش یه حدوسط .

وقتی دیدیشون لبخندداشته باش  بالبخند حرف بزن وقت احوالپرسی باخواهرشوهرت اسمشوهم بگو مثلاخوبی آبجی مریم  همچنین بامادرشوهرت .احوالپرسی همراه بااسم به طرف حس مثبت میده اینو یادت نره. بااگه توی جمعشون بچه هم بودبچشوتحویل بگیرباهاش گوگولی رفتارکن   

سعی کن زیاد باهاشون صمیمی و جیک تو جیک نشی.در حد نیاز صحبت کن تا حرمت ها حفظ بشه و اوناهم به خودشون اجازه ندن تو زندگیت دخالت کنن یا برات تصمیم بگیرن.

قهقهه خنده نزن ملیح و دخترونه رفتار کن و کمی سنگین

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️