2733
2734
عنوان

کاش دندون تو دهنم نداشتم😭💔

162 بازدید | 18 پست

عاشق دندونپزشکم شدم نابودم😂

براتون خنده داره میدونم ولی من دارم نابود میشم 

همه دندونام سالمن 

نمیدونم چیکار کنم:) 

کاش خراب بشن دندونام 

هنرمندتونم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا چی دیدی ازش ک عاشقش شدی😂😂😂

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
از بس رفتم هر وقت میرم تعجب میکنن دیگه روم نمیشه خیلییی رفتم 

بیا پی وی راهنماییت کنم🙂😂❤

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
میخوای منو ببر دندونامو درست کن قول میدم کاریبه دکتر نداشته باشم فقط تو نگاش کن😂😂😂

آخ دورت بگردم کاش بودی و میومدی😭

نمیدونی دارم چی میکشم 

هنرمندتونم:)
از بس رفتم هر وقت میرم تعجب میکنن دیگه روم نمیشه خیلییی رفتم 

یه دوستی اشنایی رو بردار ببر 

بگو کارتوندخوب بوده دوستمم اوردم اینجا 

همشم کنار دکستت بمون بگو میترسه 

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه😅