2752
2734

اره من مشهدیم یه قسمتای سیل شده یعنی ببینید بیست دیقه فقط بارون میگیره ولی همون حوری شدیده انگار شلنگ گرفتن یا تشت اب خالی کردن،بعد در روز پنج شش بار همینطور ییهو میگیره 

زندگی خودمه باید به ساز خودم برقصه🦥💜                                                            ‌                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره چ سیل ناجوریم شده😮‍💨🥲

کلیپارو دیدم اب عین یه دستمال ماشینارو میبرد🥺

حالا چندوقت دیگ تابستونم میبینی از بی ابی تلف میشیم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731

فعلا الان خوبیم 

ولی یک چندتایی تلفات دادیم

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

به جای اینکه زیرساخت شهر و درست کنند به فکر کارهای دیگه بودن 

در مورد ال نینو مطالعه منید

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

تا هفته ی اینده بارندگی ادامه داره

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
اره من مشهدیم یه قسمتای سیل شده یعنی ببینید بیست دیقه فقط بارون میگیره ولی همون حوری شدیده انگار شلن ...

واااای عزیزم چه سخت.خدا خودش کمک کنه و رحمت بشه این بارون نه عذاب و سختی.

تا کی اوکی میشه که بشه اومد؟

میشه الانم بیاین اونقد سیل نیست فقط دو سه منطقه اونم بالای مشهد،خوبه الان هوا

زندگی خودمه باید به ساز خودم برقصه🦥💜                                                            ‌