2733
2734
عنوان

الان فهمیدم ازدواج به ملیت نیست

169 بازدید | 27 پست

من گفتم یکسال با یه پسر چینی دوست بودم و ایشون ۲۲ سالشه منم ۱۸

من تاحالا ندیدم حرف بدی بزنه و اینا ولی بهم علاقه داره

ما از تندم حرف میزدیم و اینطوریه که میتونی تماس گروهی بری

من بودم و اون و دوتا پسر ایرانی اومدن

همش به این میگفتن ما عاشق بی تی اسیم شما چشماتون اینطوریه

بخدا من خجالت کشیدم

اون با مهربونی توضیح میداد و میخندید اینا فحش میدادن و مسخره میکردن

تفاوت فرهنگی هم درست

ولی فرهنگ داشتن مهم تر از تفاوت فرهنگیه

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه بعضی ها اینجا به آسیای شرقی گارد خاصی دارن

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
2731
متاسفانه بعضی ها اینجا به آسیای شرقی گارد خاصی دارن

نه کلا خودبین هستن مردای ایرانی اکثر چون ننشون لوسشون میکنه

پدر من تک پسره والا من ندیدم لوس بودنشو

تازگیا مد شده انگار

تو ایران و مخصوصا نی نی سایت 😂

به آسیای شرقی خیلی گارد دارن

من خودم بارها بخاطر کاربریم بهم توهین شده

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
من فکر میکنم ازدواج حتی به قومیت هم هست این چیزی ک شما تعریف کردی لج و بحث چن تا نوجوان بوده ازدواج ...

بهش اعتقادی ندارم چون ازدواج از رو علاقست و صد بهتره دو نفر وقتی ازدواج میکنن باهم کنار بیان و یجا هم زندگی کنن ک بی طرف باشن

نه کلا خودبین هستن مردای ایرانی اکثر چون ننشون لوسشون میکنه پدر من تک پسره والا من ندیدم لوس بودنشو ...

ببین کلا یه مدته هیت کردن پسرای آسیای شرقی خیلی ترند شده فکر میکنن هرکی چیز بهتری بگه بامزه تره و واقعا خیلی بی فرهنگی هست این حرکت

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
ببین کلا یه مدته هیت کردن پسرای آسیای شرقی خیلی ترند شده فکر میکنن هرکی چیز بهتری بگه بامزه تره و وا ...

شاید این دوست من راجب ایران ندونه

من بهش گفتم پسرای ایرانی بدشون میاد اونم فهمید ولی خب ابروی مارو نبرین و ایرانو

تو ایران و مخصوصا نی نی سایت 😂 به آسیای شرقی خیلی گارد دارن من خودم بارها بخاطر کاربریم بهم توهین ...

ای جان جونگکوک🤤

بهش اعتقادی ندارم چون ازدواج از رو علاقست و صد بهتره دو نفر وقتی ازدواج میکنن باهم کنار بیان و یجا ه ...

امیدوارم خوشبخت ترین باشی و اینا که گفتی برات واقعا ممکن باشه

لطفا تگ نکنید لایک نکنید