2752
2734

من رو مدل حرف زدن همسرم با خانوما (مخصوصا پرسنلش)حساس بودم(مفرد و شوخی و اینا)فهمیدم جلوی من رعایت میکنه و وقتی نیستم راحته…باهاش صحبت کردم قرار شد ی مدل باشه …..الانم باز اذیت میشم جلوم مفرد حرف میزنه ب نظرتون چیجوری بهتره؟؟؟اینکه فقط جلوی من رعایت کنه یا کلا ی جور باشه برخوردش؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهم من نیستم ک چطور دوس دارم اون باشه مهم خودشه که دوس داره چطور باشه .....همسرمن در همه حال شوخ طبعه....ب نظرم ادمهای زیرک دو مدل دارن .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
مهم من نیستم ک چطور دوس دارم اون باشه مهم خودشه که دوس داره چطور باشه .....همسرمن در همه حال شوخ طبع ...

خب اون‌ وقت ایشون هم همین عقیده رو در مورد شما دارن؟ یعنی اگه با مردای دگ خوش و بش و شوخی کنید ناراحت نمیشن؟ 

خب اون‌ وقت ایشون هم همین عقیده رو در مورد شما دارن؟ یعنی اگه با مردای دگ خوش و بش و شوخی کنید ناراح ...

نه ناراحت نمیشن و من کلا برعکس ایشون با اقایون اصلا حرف عادی هم نمیزنم .

ما تو زندگیمون ب این درک رسیدیم که هم دیگه را اذیت نکنیم و دنبال تغییرهم نباشیم .اگه تونستیم طرفمون را همونطوری ک هست دوس داشته باشیم و دنبال تغییرش نباشیم هنر کردیم .

نه ناراحت نمیشن و من کلا برعکس ایشون با اقایون اصلا حرف عادی هم نمیزنم . ما تو زندگیمون ب این درک ر ...

خب این خوبه و کاملا نرماله

چون یه عده از اقایون هستن خودشون هر مدل بخوان رفتار میکنن ولی همچین حقیو برای همسرشون قائل نیستن

خب این خوبه و کاملا نرماله چون یه عده از اقایون هستن خودشون هر مدل بخوان رفتار میکنن ولی همچین حقی ...

بله متاسفانه یه سری ادمها همین مدلن ، خانم و اقا هم نداره ....

همیشه خودشون باشن

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم