2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم روان پزشک یا درمانگر شاید بتونه کاری بکنه اما هزینه هاش شدیدی داره و اینکه ادم مناسب پیدا کنی خیلی کم پیدا میشه ... تنها چیزی ک میتونه از افسرگی نجات پیدا کنی خودتی افسردگی بستگی داره تو چ درجه ای باشه ... چیزیی های ک به من کمک کرد پادکست بود کتاب بخوندن ‌.‌ فیلم دیدن . نوشتن چیزایی ک تو مغزم میگذره پیاده رویی تنهایی . خیلی کمکم کرد من هنوزم درگیرشم اما ن بشدت های قبل چیزایی ک الان درگیرشم از کودکی جا موندن ک شاید زمان بیشتری نیاز داشته باشه 

به نظرم روان پزشک یا درمانگر شاید بتونه کاری بکنه اما هزینه هاش شدیدی داره و اینکه ادم مناسب پیدا کن ...

واسه من شدیده طوری که حتی حوصله کتاب خوندن و پادکست گوش دادن رو ندارم

واسه من شدیده طوری که حتی حوصله کتاب خوندن و پادکست گوش دادن رو ندارم

منم اول نداشتم اما خوب چون متاهلم فقط میزاشتم حرف بزنه اگ کتاب نمیتستم فقط صوتی میزاشتم غذا میپختم یا ظرف میشستم لباس مرتب میکردم  .... چیزی ک بهت کمک میکنه خودتی باور کن هیچکس نمیتونه ادم به خوبی خودش درک حضم کنه ..