2752
2734

با شوهرش دعواش شده شوهرش رو بیرون کرده (خونه به اسم خواهر شوهرم هست)یعنی خانمهایی که خونه به اسمشون هست دعوا میشه شوهر رو بیرون میکنن؟؟

من خودم سه دنگ به اسمم هست ولی عمرا شوهرم بره 

بنازم😂😂

کاری ندارم خونه به اسم کیه ولی کلا تو دعوا زن نباید از خونه بره تو هر شرایطی

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثل همونجور که مردا زرتی زناشونو بیرون میکنن میفرستن خونه باباهاشون خب زنا هم به اسمشون باشه چرا نکنن؟ 

این به اون در

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2731

نمیدونم اما ی چیز باحال 

مامانم گفت یک بار تو عمرم قهر کردم از خونه زدم بیرون رفت خونه پدربزرگم(پدرپدرم)بابامم قهر کرد زد بیرون رفت خونه پدرش

جفتش همونجا همو دیدن باهم برگشتن اومدن😂😂

ممنون میشم بیای تاپیک اخرم

خوب کرده بیرونش کرده.همیشه مرداد ظلم میکنن با زناشون حالا این بار ی خانم .چی میشه مگه.....

مرد بی ارزه بوده بابا

وگرنه یدونه چک میخوابوند تو گوش زنه 

دنیا تو چشمش سیاه میشد

بی تفاوت به هر تفاوت 

اینکار از نظر اخلاقی وحشتناکه....مثلا خونه به نام مرد باشه زنشو بیرون کنه یا بالعکس خونه بنام زن باشه شوهرشو بیرون کنه.....این اسمش زندگی مشترک نیست...تمام غرور طرف مقابل را خدشه دار میکنه.انسان عاقل از راه درست مشکلاتش رو حل میکنه.اگرم حل نشدنی باشن یه فکر اساسی واس زندگیش میکنه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

ولی خدایی بعضی زنا جنبه ندارن.خواهرشوهر منم چند سال پیش یه ساینا به اسمش بود شوهرش میخواست بفروشه کارشون داشت به طلاق میکشید.چندروز پیشم شوهرش یه پراید قراضه خرید واسه دم‌دستشون زد به اسم زنش از اونروز همش دعوا میکنه با شوهرش😆😆😆