2733
2734
عنوان

بچه ها لباسم کپک زده

93 بازدید | 9 پست

لباس شویی نم داشته منم خیلی وقته انداخته بودم 

دیدم یه دونه سوتین و تیشرتم کپک زده 

سوتین رو تازه گرفته بودم انداختم تو وایتکس 

ولی تیشرت انداختم لباس شویی قاطی بقیه لباسا 

ممکنه ب بقیه لباسا سرایت کرده باشه؟ ضرر نداشته باشه برا سلامتی 

بعدا یادم افتاد ولی چ فایده کار از کار گذشته بود لباسا شسته و تموم شد 

ولی باز تیشرت انداختم دور 

عفونت نگیرم حالا؟

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️

سوتینو پرت بزن

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه همین تازگیا خریدم  انداختم تو وایتکس رنگ کپک کامل رف  ینی بندازم دور

اره بابا بنداز دور سینه حساسه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731
بقیه لباسام چی  اونام با کپکی شسته شد تو لباسشویی

بقیه رو بپوش 

کپکش زیاد بود؟اگه زیاد بود یه دور دیگه بشور لباسا رو  سوتینتم فکر نکنم مشکلی داشته باشه شستیش ...

اره زیاد بود اندازه کف دست 

یه دور دیگ بشورم میره ینی 

آخه توش دوتا شلوارمم هست 

عفونت نگیرم

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️